Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za mě velké sklamani velikost ok ale ramečkovy display v roce 2020 🤦🏻‍♂️

  Líbí se mi velmi číst komentáře těch kteří tady nadávají na tlusté rámečky přitom iphone nikdy neměli navíc pořád jsou lidé kteří nehledají telefon s displejem který má 6 palců velikost telefonu se sice výrazně nezvětší ale náchylnost vůči nárazu ano jestliže vám telefon spadne na bok tak třeba u iphonu X a novějších které mají nový displej s notchem je daleko větší šance že se displej při pádu poškodí než třeba u iphonu 7/8 a navíc pokuď se vám to nelíbí tak si to nekupujte kdyby o to nebyl zájem tak to apple neuvede do prodeje je dost lidi kteří pořád mají rádi telefon s velkymi rámečky a menším displejem ale zase mají větší jistotu že když jim telefon spadne poškodí se pouze sklo a ne celý displej ale každý má svuj názor

  Hovadina jak svet, rámiky displeja nehovoria absolútne nič o jeho odolnosti. iPhony X/XS/11 pro sa rozbíjajú tak jednoducho kvôli OLED displejom = umrie jeden pixel a s ním vypadne celý pásik alebo sa pritlačí a celá mapa je mŕtva. Zase úplne odveci nepodložený dríst. Faktom je, že Apple udalo určité smerovanie v ovládaní gestami, tak by sa toho mali držať a nie predstaviť šunt s dizajnom z roku 2015.

  Někdo kupuje iPhone 11 když to je samý jak jak Huawei nebo Samsung No prostě úplně stejný mobil jenom že tam mají úplně něco jiného na tom iPhonu Já si kupuji třeba 5e nebo 6S když to nemáte kuličku to nevypadá jako iPhone a jak nějaký Huawei jebo Samsung tolik peněz

  Škoda, že celý článek je založan na mylném předpokladu, že v Číně mají iPhony s esim. Nemají. Mají tam telefony s dual sim, tedu slotem na dvě nano sim. Více na https://support.apple.com/en-us/HT209086.

  Čtěte pozorněji. „Podpora eSIM u iPhonu 9 je vysoce pravděpodobná i kvůli tomu, že jedním z nejdůležitějších trhů je pro Apple dlouhodobě ten čínský. A právě na tom se těší obecně smartphony, které podporují dvě SIM v jakékoliv formě obrovské popularitě, která zřejmě Apple před lety přinutila k nasazení této novinky do iPhonů XS a XR.“ Myslím, že z celého odstavce je navíc naprosto jasné, že to není o technologii, nýbrž o celkové podpoře 2 čísel. Navíc i kdyby jsem vše zakládal na mylné myšlence s čínskou eSIM, jak by to vše ovlivnilo? Ve výsledku by to bylo úplně jedno, protože se zas a znova dostáváme jen k tomu, že Čína vyžaduje 2 SIM.

Vložte vlastní komentář

celý text