Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vnímam to úplne jednoducho. Pozrel som si tie dva seriály, čo sa dali pozerať a zrušil som predplatné.
  Apple by musel spraviť niečo výnimočné, aby ma presvedčil si to znova predplatiť.

  Jediný dôvod tejto “aplikácie” je maximalizácia zisku. Neprehľadnosť a úbohý ( až na jeden dva tituly ) obsah.. Tak by som to charakterizoval ..

  Pravda je to zmatečné. Předplatné se vyplatí jen jednou za tři čtyři měsíce na jeden měsíc. Apple totiž vůbec nepochopil, že když chce nabízet službu s předplatným, měl by do ní
  taky přidávat nějaký obsah. Jedna dvě věci měsíčně fakt nestačí. Možná týdně ano plus nové díly jít dříve rozjetých seriálů, ale ne jako minulý měsíc, kdy staré seriály skončily a nic jiného nového pořádně nebylo. Fakt ostuda.

  AppleTV+ nie je dostupné len na iOS 13, ale aj na iOS 12 kde bola tiež vynovená aplikácia appleTV (mám doma iPhone 6 plus, kde beží). Jedine služba Arcade je len výsadou zariadení podporujúcich iOS 13.

  pritom stačilo by tak malo umožniť itunes filmy pozerat v ramci predplatneho, kludne nech aj zvysia cenu, ak by ponukali v ramci predplatneho filmoteku + appletv+ tak mozu konkurovat netflixu, pretoze vo filmoteke su fakt pecky

  Zase bych z Netflixu nedělal bůh ví co. Ano, mají spoustu kontentu, ale zkupují úplně všechno a pak to zaříznou a nějaké další pokračování už není. Dříve nebo později tahle bublina praskne a už to nebude takový jako tomu je teď. Bavím se o přidávání obsahu.

  A váš návrh by nedával smysl. V ATV jsou i filmy, které jsou momentálně v kinech. Vezmete třeba Bird of prey, které je teď v kinech, tak se dá už předobjednat v ATV. Lidé co by si zaplatili ATV by si raději počkali a ve 4K s dolby atmos na to koukli doma. Tudíž by filmový tvůrci byli sami proti sobě. Zase by tam muselo být nějaké omezení, že novinky tam budou X týdnů po kinech a zase by někdo měl problém, že to tam není hned, atd.

  Souhlasím skoro se vším zde již napsaným, co mě ještě dost vadilo že on-line na TV+ Je sice spoustu jazyku na výběr, ale pokud stáhnete tak pouze v aj!
  Divím se že si dovolili něco takového vypustit, nehotový produkt, nebo je to opravdu zalměr, jinak si to neumím vysvětlit.
  Apple už bohužel dalvno není co býval a celkem mě to mrzí

Vložte vlastní komentář

celý text