Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ten obal..že část je pruhledna, ukazuje čas, nebo že i tak je na obale čas..to je chytrý, kdy to bude mít apple?

  ty obaly mají NFC, které spolupracuje s NFC telefonu, takže ti zobrazuje, čas, že ti někdo volá, že jsi dostal SMS atd. a na té zadní straně ti začnou blikat třeba hvězdičky atd. Je to velmi efektní. Mají i obaly, které ti po nasazení na mobil tematicky změní tapetu, ikony atd podle toho, co más na obalu. Je to taková milá blbůstka. :-)

  U Apple si za peníze co stojí tenhle kryt, koupíš leda ubohou gumovou vaničku, kterou prodávaj jinak číňani za 2 USD i s poštovným. Takže by takovej kryt v cenách Apple stál tak 5k Kč.

  Nechci rypat do androidaku, ale to bylo kecu a vtipku s iPhonem – vystoupla plotyka, vařič atd. Ze se to na stole koliba …
  Copak asi budou ťápat teď?
  Vystoupla superplotynka?

  Trošku pozdě, ne? Takhle to už „dávno“ má Pixel, Galaxy A51 a 71, a téměř všechny modely 2019 různých značek mají vystouplý „pásek“. Ale alespoň to mají tak nějak subtilní a ne moc zvýrazněné, jako jsou plotýnky na iP11. Ale cháýpu, že to je prakticky jediný vizuální prvek, kterým se iP11 může dnes odlišit od ostatních. Tak si tu chvilku uspokojení užijte. :-)

  Klidně můžeš. Nevypadá to totiž ani na jedno a navíc to má i smysl, bude z toho alespoň nej foťák. Apple má obří snímače a vytřel si s nim prdel i Xiaomi. Takže to má alespoň smysl, proč to udělal Aple se lze jedině dohadovat. Snad asi jako vařič.

  No jasne. Je ťažko priznať, že tie Androidové indukčné dosky vyzerajú ešte horšie než dvoj/trojplatnička od Apple ? Keď tak doriadia aj Note 11 tak môj Note 10 Plus je posledný Samsung čo mám.

  Samsung mi muze libat kulky… ty jejich telefony me v ruce porad pripadaji jako hracky z kinder vajicka… i kdyby mel 1000MPX.. milion.. tak ten kram bych nechtel ani zadarmo… Apple je taky kram,ale aspon ma hezke logo. 😴 fúúúúúúúúúúúú Samsunggggggg lol… ten nazem me leze i moji malou ritkou….

Vložte vlastní komentář

celý text