Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To znamená, že mi klávesnicu na mojom Macbooku, ktorý je v záruke, vymenia? Za rovnakú alebo vylepšenú?

  Vymění ji zdarma za nový kus stejného modelu. Novější verze s membránou není kompatibilní. U MBPro to mění včetně topcase a nové baterie, protože je to vše spájené dohromady. U jiných modelů to bude asi stejně, ale nemám s tím zkušenost.

  Mam MacBook, Early 2015 a stava sa mi, ze klavesnica sa nerozsvieti az ked kliknem opat na tlacidlo intenzity. Myslel som, ze to je SW chyba, ale po par updatoch sa nic nezmenilo. Vie niekto poradit riesenie, resp. kde mozem zistit ci sa ma tyka nejaka „zvolavacka“?

  Mě klávesnice funguje bez problému a o slavném herci Taika Waititi jsem nikdy neslyšel.

  A protože tobě funguje, Apple nemusel zavést bezplatné výměny a odstoupit od vývoje a nasadit zpět osvědčenou techniku… Bože ty jsi tupec.

  že jsi oněm neslyšel ty neznamená vůbec, ale vůbec nic. Zato fakt, že ty klávesnice jsou výrazně horší než jiné je všeobecně znám. :-)

  Souhlas s Ivem. Wajtikiho fakt neznám a nechci se řídit jeho „sobeckými“ názory. Ať si koupí PC a následně skočí do zdi i Oskarem!

  „sobecký“ názor? A proto Apple mění tyhle klávesnice jako na běžícím pásu? Pokud by to totiž nedělal, nikdo by si ten „šrot“ nekupoval.Takhle si to lid klidně koupí, když vědí, že jim to Apple zdarma vymění. Ale, že to nechápeš, za to nikdo nemůže, měl ses lépe učit.

  To Aplfckr. A proč jseš na appláckym fóru??? Diskuze na nic, kolik z vás pracuje den co den s macem, kolik maců vám prošlo rukama? Proč furt mluvíte o něčem, co jste viděli ve výloze? Nemluvím o Romanovi Zavřelovi a pár dalších diskutujících. Obecně pokud máš v dnešní době problém s iPhone, Macem a dalšími produkty Applu, kup si přeci co chceš, co ti vyhovuje.

  … aby ses nepo….., fakt, že ty klávky jsou špatné je všeobecně známý. Nevím o čem tady točíš. Nebo je tady dovoleno jen chválit? :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější