Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moznym vysvetlenim je treba cinska chripka, plno tovaren je zavrenych kvuli epidemii, proto se prodluzuji dodaci lhuty. Intel stejne zadny nastupce desktopovych Coffe Lake nema, ledaze nasadi Ryzeny, ale to by Intel nebyl rad, ztratit takovycho zakaznika jako Apple…

  Zaujimava sprava, ja verim ze bude novy macbook 13/14″ s magic keyboard snad za dostupnu cenu…

  Tak na ty 13″ bych vsadil na 100%, navrat k puvodni nuzkovy klavesnici. My co jsme ale vydrzeli s Macbookem 2015 se jen smejeme, mame vsechny porty, magsafe… :)

  Ano, já jsem jeden z nich. V každém případě teď už ale právě na tenhle update čekám a půjdu do něj. Dnes už nevidím v portech a magsafe výhodu, spíš naopak.

  2 Jirka. Ciste ze zvedavosti, mate uz nejakou velkou multi redukci na usb-c, nebo vsichni ve vasem okoli maji zarizeni s usb-c?

  Velmi se těším. Update 15″ respektive 16″ měl mnoho kroků správným směrem a reagoval na volání zákazníků. Osobně mám 13″ mid 2014 a pořád šlape jako hodinky, ani jednou servis či oprava. Což je v dnešním světě wow. Nicméně pokud nový 13″ naplní moje očekávání, půjdu do něj taky. 6 let už je rozumná doba na upgrade… 🙂

Vložte vlastní komentář

celý text