Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj,
  ještě se dá zobrazit při spuštěném filmu (HBO Go, Infuse) v kolik hodin pořad skončí (např. 18:23).
  Čas skončení se zobrazí vpravo dole na časové ose. Ale nevím jak to udělat, občas se mi to povede náhodně.

  Když přehráváte video, tak stačí tapnout (ne kliknout) a zobrazí se vám kolik minut pořad sledujete, a jaká je jeho celková délka (nebo kolik zbývá minut, teď nevim ;) ). Po DRUHÉM tapnutí na ovladač se vám zobrazí jaký je momentální čas (např. 17:44) a úplně vpravo se vám zobrazí čas, kdy pořad skončí.

  Spis mi poradte jak odebrat zarizeni apple tv z aplikace apple tv remote,ktery je klasicky v iphonu. Nejak se mi povedlo, ac mam pouze 1 apple tv, mit na vyber v te aplikaci dve apple tv. Takze vzdy musim zvolit tu spravnou, ta druha hlasi, ze se nelze pripojit. Nikde jsem tu moznost odebrat zarizeni nenasel.

  Nevím jak u ostatních, ale mně se doteď ještě nezobrazují ve spořiči obrazovky podvodní záběry a po aktualizaci na 13.3 tam je jenom “Přelet nad centrem Los Angeles”… :( pls poraďte

  Režim spánku ? Nevím teda ten popis moc nechápu teda chápu ale nedává mi smysl . Není tam možnost třeba vypnutí po půl hodině po hodině atp .. ? Zatím to řeším že to nastavuju přímo na samotné TV LG

  Nastavit vypnutí po určitém času lze, pokud je ATV nečinná uspí se sama poté co vyprší nastavený interval. Spolu s tím se vypne Tv. Zrovna tak lze nastavit čas kdy se objeví spořič. To je tak těžké podívat se do nastavení kde je logicky nazvané menu “Uspat po”?
  Potom se lidi diví jaký hovadiny se musí dávat do návodu…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.