Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jako nekdo cvici kvuli nejakemu virtualnimu odznacku? Bud cvicim kvuli zdravi, nebo na zdravi kaslu a necvicim…..

  Věřte nebo ne, ale od tý doby co mám watch cca 3/4 roku tak žiju mnohem aktivněji a moje vlastní soutěživost uzavírat ty kroužky, mě k tomu pomáhá…

  Stopro souhlas. I kdyz leta pouzivam pro mereni aktivity specialni sportester s HR, tak se snazim denne uzavrit vsechny krouzky na AppleWatch. Pokud se mi to nekdy nepovede, byva to krouzek „stáni“ :-)

  Kdo cvičí, cvičí spíš kvůli postavě, tak to vidím já každodenně okolo sebe, kult těla a materializmu vládne dnešní době. Neříkám, že všichni. Cvičení (pohyb) je ale jen jedna část, co přispívá ke zdraví, strava a psychika je taky naprosto zásadní. Taky buď Mirku77 rád, že si zdravý a můžeš cvičit, ne každý má takové štěstí. Znám dost lidí, co mají třeba rameno, nebo záda v háji a už cvičit moc nemůžou. Nebo právě díky sportu, jsou nyní mrzáci.
  Taky si za to část z nich může sama, práce a trávení času u PC a mobilu docela solidně likviduje lidské schránky!

  Já necvičím kvůli zdraví 😉

  Mirku, ty seš dobrej…. ohánět se zde zdravím, když každý den piješ vodu, která obsahuje ženské hormony, plasty a bůhví co ještě (schválně si o tom něco zjisti a budeš se divit). No, pokud piješ destilku, tak se pak omlouvám a doufám, že doplňuješ vitamíny a minerály v organické formě, ne formou pilulí….
  Každopádně je sympatické, když lidi sportují, ať již rekreačně cokoli, nebo třeba jen chodí, protože i chůze může nahradit cvičení (pokud člověk tedy nejde jen 5 minut na tramvaj a 5 z práce nazpět).

  Tip pro ty co nechtějí cvičit. Stačí pustit aktivitu Příprava a regenerace a cvičení naskakuje i když člověk leží na gauči u televize.

  Je to i boží způsob jak vyhrát soutěž s kamarádem a mít každý den 600 bodů 😂😂

  Díky za tip Ivane, určitě využiju! Necvičím, kašlu na to, stačí mi 20 minut denně pohybu – chůze do práce a z práce :-D Nemyslím si, že by cvičení jakkoli ovlivnilo zdraví jednotlivce, stačí, když si hlídáte to co jíte. Necvičím, jsem cca 30 let vegetarián a při testech mám vždy hodnoty lepší, než 20ti letí. Je to strava a mysl, jak už tu někdo napsal, uměle vynucovaného pohybu (alias cvičení, nebo zvedání činek v posilce) zas až tolik nepotřebujete, stačí se prostě za den hýbat. Pak třeba lidi z posilky vypadají jak přifouknutí myšelíni, to je hnus. Když postavím vedle sebe třeba kulturistu a atleta, tak atlet v mých očích má dokonalou postavu, než nějaké nasteroidované hovádko, které vypadá, jak přifouklý panák. Nechápu, jak někdo může makat, aby měl bycáky větší než hlavu, asi mu tam v rozkroku něco chybí, tak to musí dohánět.
  Čus a nežerte zvířata, zabíjíte se tak pomalu sami a tak musíte cvičit a vymýšlet hovadiny….

  Jedu bomby. Unorova vyzva 60.300 kilokarii (2080 kilokarii denne). Hodinky jsem kupoval v lednu 2018 a shodil sem pres 20 Kg, vyhodil prasky na vysoky krevni tlak a taky pritelkyni :)

  Mám také šílenou výzvu, cca. 4500 minut aktivity, ale na Tvou to fakt nemá.

  Jinak gratulace ke shozeným 20 kg, vyhozeným tabletám a zřejmě i k přítelkyni. 😀

  Tak to gratulace Tomáši, ke shozeným kilám i k vyhození přítelkyně. Teď už to nemusíš tajit, že si Gay a můžete s přítelem hopskat v posilce jak paka spolu!

  Gay nejsem ale hodinky pomohly najit sama sebe. Palim kalorie vetsinou chuzi za poslechu audioknih. denni rekord mam 2400 kilokalorii a 290 minut cviceni. At se dari

  Tak nevim. Rano sem uzavrel krouzek cviceni. Ted zde ctu o odznacku. Koukam do app a zadna vyzva tam neni ani ten odznacek.

Vložte vlastní komentář

celý text