Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Problém Bambuse je, že fyzika je od něho na míle vzdálená a navíc neumí číst… Píše se tam kabelová a bezdrátová né drátová 😁. Všechny ty technologie a online služby jsou fajn, akorát už nikdo nebude vědět co je to kvalitní zvuk…

  Také jsem byl nadšený, zvuk super atd… skoro i souhlasím s recenzí… Ale pár drobností jsem našel hned, rozlišení pravé a levé sluchátko je napsané tak, že stejně moc vidět není. A ta hlavní výtka se týká vypadávání zvuku z levého sluchátka! Tento problém jsme měl taky (tedy asi běžné!), nepomohl žádný upgrade frimware, ani restart do továrního nastavení a znovu upgrade atd… Při telefonování se to nedělo, jelikož přenos z master (pravého sluchátka) do levého nebyl tak náročný, ale při poslechu hudby, kdy je datový tok větší, to bylo nezkousnutelné! Během třeba 2 minut jsem zažil 5 – 10 kraťoučkých výpadků na 0,5 sec., bylo to děsně otravné, zvláště, když posloucháte opravdu dobrý zvuk a oblíbenou skladbu a je to jak přerušovaný sex … :D Sluchátka jsem vrátil a pořídil si Airpods Pro – zvuk srovnatelný a komfort o 100% jinde, Siri funguje rovnou po vyslovení, hrají okamžitě, žádné hledání v nastavení nic… Tedy za mne jakožto uživatele Jaber i Airpods Pro rozhodně doporučuji Airpods Pro!

  Tak nápis sluchátek musí být napsaný nenápadně, to je přece jasné. Zvuk mi od aktualizace nikdy nevypadl. Nicméně srovnání s AirPods Pro nemám, jedná se ale o sluchátka, která jsou dražší o cca 2,5k. Za mě jsou „pědasedmdesáttéčka“ fakt skvělá.

  Hm tak fajn ze je vsichni vracite a vytriskali jste slevovy kod k nicemu..ja bych si je treba se slevou hned objednal. Redakce: nemate jeste nejaky validni slevovy kod?

  příteli, ja je nevracím, jen je reklamuji páč jsem je kupoval hned jak byly v MP tudíž slevový kód jsem nevyužil, a budu rád když se mi opravené vrátí, jsou to skvělé sluchátka, nebojím se říct- “nej”

  Tak sluchátka v neděli ráno objednána a dnes první běh, mám je hlavně na běhání.
  Ve větru jsem musel odposlech zrušit. Při běhu poradně drželi v uchu. Tak po půlroce vybíráni naprostá spokojenost. A sleva se hodila🙂. Ovládání tlačítka krásně i v rukavicich přes a ještě přes čelenku.

  Dnes som si ich zakúpil ako slúchadlá na beh. Každý dopad nohy sa nepríjemne prenáša do slúchadiel – znie to ako „kopák“. proste pre mňa na beh nepoužieľné.

  Já slevový kód stihl a musím říct že za 3590kč lepší sluchátka těžko seženu… Prostě bomba jak hudba tak telefonování bez problémů. Spokojenost, ale čas ukáže. Snad vydrží dlouho.

  Mám je třetí den, a jsem maximálně spokojen, dlouho jsem chtěl kvalitní sluchátka které budou dobře sedět v uších a hlavně nebudou mít kabely a konečně je mám! Jak jsou malá a vydrží hrát dlouho. Dá se s nima dobře pohybovat a přes to člověk pořád slyší kvalitní zvuk. A když někdo zavolá tak mě suprově slyší díky 4 mikrofonům. Výborně se ovládají přes velké tlačítka které mají odezvu. Mile mě ta sluchátka překvapila 😀

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.