Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  U Spotify je omezena služba rodina jen na jednu adresu. U Apple takové omezení není, díky tomu máme např. 5 uživatelů v rodině na třech adresách pod jedou registrací. U Spotify bych musel mít 3 registrace.

  Zajímavější srovnání než počet účtů by byl celkový obrat služby.

  A kde je problém mit jednu adresu u Spotify a bydlet úplně jinde?:)

  Bylo by fajn si aspon o tom něco zjistit, než položíš tak hloupou otázku. Ty se na té adrese musíš čas od času ukázat. V podmínkách je napsano, že použíají google mapy a mohou se kdykoliv dotázat na znovu ověření adresy. Takže pokud ty budeš nějaký mimo, tak máš prostěš smůlu.. U AM je úplně jedno jestli jeden je z Prahy, další z Brna a Ostravy..

  Petr : Tak ted jsi me pobavil :D :D mam uz tri roky Family ucet s uplne cizima lidma z Prahy :D a to se v praze ukazu tak jednou za pul roku :)

  Bavíš ty mě. To že nemáš ten problém ty, tak neznamená že nexistuje :) Stačí se kouknout na internet a nebo si vůbec přečíst hloupé podmínky té služby.

  Furt to nemění nic na principu, že u AM takový ptákoviny řešit nemusíš.

  Já zase nikomu nepíši „Nepoužívej to“. Pouze jsi se ptal v čem je problém a já ten důvod napsal. Jestli to tak doopravdy kontrolují či nikoliv je už na nich. Je mi jasné, že se tato firma nebude soudit s množstvým lidím, kteří to zneužívají. Ale kdyby chtěli, tak můžou, jelikož ty jsi souhlasil s podmínkami a porušil je.

  Ale ať si každý využívá co mu vyhovuje a jak chce.

  Musím se zastat Petra, podmínky jsem nečetl, ale měli jsme s partou family účet a zablokovali nám ho, že sídlíme na rozdílných adresách. Teď mám rodinný AM a je to úplná paráda.

  Ja mám Family účet a každý býva niekde inde. Jeden človek je dokonca v Amerike, druhý v Dánsku a zvyšok býva úplne inde po Slovensku a máme to už asi dva roky a nebol žiaden problém. Stačí pri registrácii zadať rovnakú adresu

  Tak máte prostě jen kliku. Navíc je toto ověření převážně jen u nových uživatelů. Petr má pravdu. Dokonce je to i v podmínkách. Než se tady budete hádat o tom, že krev je zelená, tak si to nejdřív do detailu ověřte.

  Bylo by dobré dodat, že Spotify je finančně úplně v pr**** a až jednou tahle bublina splaskne, bude to pěkný průšvih. Btw., Netflix je na tom podobně. Základní princip podnikání, že musí tvořit zisk, prostě dlouhodobě nikdo neukecá. A jestli provozuješ něco ztrátového, musíš mít i něco ziskového, co tu ztrátu dorovná, také platí, což u Spotify a Netflix, narozdíl třeba od Apple nebo Google, prostě nexistuje.

  mne ako zákazníkovi je šuma fuk či je spotify v zisku ja som skúsil tri služby apple music , google play , a spotify a zostal u spotify lebo najlepšie vystihuje moje potreby čo sa týka obsahu , ovládania ako aj podpory na iných zariadeniach platím si rodinné predplatné 8,9€ a využívame štyria čo je 2€ na jedného sme sa doma balili s dcérou aká suma je ešte akceptovateľná pre rodinné predplatné že do 15€ by sme ešte za podobnú službu akceptovali to je cca 3,75 na osobu , keď spotify neunesie stratu a skrachuje tak konkurencie je dosť to ma netrápi

  Až ti jednou přestane ze dne na den fungovat a nebudeš mít přístup ke své sbírce písniček, co jsi si za celé roky vytvořil, pak tě to asi zajímat bude docela hodně ;-)

  Ano, je třeba zmínit, že Spotify je tu od roku 2008! Apple music přišel v roce 2015, tedy sedm let po Spotify, který měl v té době již 142 milionů uživatelů (včetně těch, co poslouchá s reklamami). Tohle se opravdu dohání těžko.

  Argument tak před 4 lety možná platný, ale teď ne. Jednak Spotify daleko rychleji roste, jednak 4 roky není zase tak dlouhá doba na to, že obliba streamovacích služeb poslední 4 roky roste rychleji než dříve. Spotify je téměř ve všem lepší než Apple Music a fakt jí zatím nehrozí krach. A vy, co tady píšete to s tou adresou, tak já zase nechci mít rodinné sdílení zablokované kvůli Apple Music na aplikace s lidmi, co AM nepoužívají.

  Nějak nechápu tvou poslední větu. Můžeš to nějak přepsat do srozumitelnější verze?

  Pokud si zapneš na Apple Music rodinné sdílení, máš jej rovnou na všechny služby Apple, resp. na ty, které povolíš. Jde ale o to, že hudební službu mám s kamarády, kteří mají i Android. Jasně, AM je taky pro Android, ale potom si třeba s rodinou už nemohu sdílet koupené aplikace, když bych měl plné rodinné sdílení lidí kvůli AM.

  No, co se týče mé náklonnosti ke spotify: už je to nějakou dobu zpátky, co jsme si s tátou předplatili (ne rodinný) účet. Všecko fungovalo suprově, nestěžoval jsem si. Ale jen do chvíle, kdy se nám tam začaly přidávat samy od sebe playlisty atd. Když jsme se koukli do správy připojených zařízení, zjistili jsme že tam je nějakej Samsung, což se u nás, zajetých jablíčkářů, asi jen tak nemohlo stát – někdo se nám tam naboural. Takže odpojit všechna připojená zařízení, smazat účet, nazdar. Od tý doby máme Apple music, rodinný učet, nemůžu si stěžovat a nikdo se nám tam (zatím ;) ) nenaboural

  Já i přestože mám iPhone, používám raději Spotify a to z toho důvodu, že jejich appka na windows dokáže obejít korporátní zákaz instalovat cokoliv na firemní PC.
  Takže si vesele v práci poslouchám přes appku spotify a je mi v práci krásně. :-D

  Jsem taky krysa z kanclu, neboli „neg-r u PC“, jak mi kolegové řekli, když jsem nastupoval, ty korporáte :-D To mi připomělo, dělníci už dneska taky nejsou, přece jen Operátor Výroby, neboli OP zní trochu lépe :-D Naštěstí si na PC můžu instalovat co chci a klidně v prac. době stahovat torrenty :-D Ne, že bych to dělal. Jó, na to jsou odborníci dva naši zaměstnanci, tahají 50 GB ripy, nebo hrajou tanky :-D pak do pohody na oběd, pak něco pošudlají a jdou dom, samo, že do práce chodí později a z práce, zas dříve, takže z těch 7mi hodin pracují tak 2-3 hodiny, jak mají náladu, mají přitom pracovat 8.5 hodiny LOL
  Ale poradím ti, kdyby ti někdo blokoval i celé PC, tak máš pořád svůj mobil a můžeš poslouchat přes něj Dědku. Kolegové z kanclu to tak někteří dělají, aby se jim PC nesekal, máme tam náročný SW.
  Za sebe, nepoužívám žádné předplatné na nic, rád zaplatím jen jednou. Proč platit několikrát, respektine nafurt, pár alb, které poslouchám z ostatního moře alb, které si stejně nikdy nepustím. Zbírku hudby mám rád vždy při sobě a poslouchám, v podstatě něco z cca do 20 CD (v podstatě jen pár alb), občas něco přibude, či odpadne.
  Ale Spotify, nebo DI ve free verzi, to si poslechnu občas taky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.