Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Asi pro fajnsmekry, vyrazny rozdil v dolby atmos a klasice jsem nepoznal ani v kine (napr. posledni SW) natoz pak v televizi.

  To je vcelku logicke, ale jen u typů TV, které Dolby Atmos „umí“ již nyní. Nedovedu se představit, že by tomu tak nebylo a aplikace by ůmyslě „degradpvala“ kvalitz zvukového výstupu. Levnější modely LG 2019 a 2020 HW podporu nemají . . .

  Předpokládám že i modely které sami Atmos Dekoder nemají, zvládnou poslat Atmos data z aplikace přes HDMI ARC do externiho Atmos soundbaru. Vycházím z toho, že moje LG primárně Atmos zvuk nemá, ale při streemováni z NAS do soundbaru Atmos ( případnem Dolby X) přes HDMI pošle.

  Vubec nezalezi kam signal putuje, ale co dovede audiovystup TV interpretovat . . .

  Tak ještě jednou pomaleji: Samotná televize to neprehraje, pokud Atmos neumí. Ale pokud máš externi soundbar, kterej Atmos umí, tak to přehraješ přes ten soundbar. Hdmi ARC má dnes snad každá tv.

  Ještě by měli povolit Google asistenta, nechápu proč to blokují. Přihlašoval jsem se přes gmail, jazyk angličtina, oblast UK, bylo mi sděleno, že účet gmail byl založen z CZ, takže jej nelze použít

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.