Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je super. Před 14 dny jsem kupoval GoodNotes pro Mac za 199 Kč, abych měl poznámky i tady….. dost Se mě protáčely oči 😅

  Právě na opak. Tohle vývojářům vyhovuje, protože vydělají více, když ty jsi nucen koupit aplikaci pro více zařízení. Pro tohle šáhne jenom blázen a nebo přejdou na předplatné.

  Vývojářů, který by byli sami proti sobě a stanovili jednotnou cenu aplikace pro více zařízení je minimum. Většinou aplikace pro Mac jsou nejdražší, pak ipad a pak ios.

  No popravdě neznám aplikaci, za kterou bych platil zvlášť na iPad a zvlášť na iPhone. Když je appka pro obě platformy, platím jen jednou. Mac je rozumné do toho zahrnout…. tak jak je to společně propojený ekosystém…… určitě jsou aplikace pro Mac, které jsou složité a také drahé a určené jen na Mac….. ale já mluvím o běžných aplikacích pro které má Apple připravený kód k jednoduché přípravě aplikacE na všechny tipy zařízení- spis peo cestu z iOS na Mac než obráceně.

  Například Fantastical se platil na všech platformách :)
  Třeba aplikace Things 3 na Mac přijde úplně stejná jak na iphone. Nebo spíš v ní nevidím přidanou hodnotu 1200 Kč.

  Já třeba nemám žádnou „běznou“ aplikaci, kterou bych měl na Macu/iPhonu a neměl jí nebo spíše potřeboval jí na druhé platfomě. :D Ale dej mi nějaký příklady, třeba objevím něco nového.

  Já si třeba kupoval aplikaci MoneyWiz na vedení domácího účetnictví zvlášť pro Mac a zvlášť pro iOS. Když si ale koupíte verzi Premium za roční předplatné 1000 Kč tak to máte všude v ceně předplatného.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.