Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ano. Vývojář je lidská hyena, když se snaží vydělat na postižení jiných. Zaměřuje se na psychické postižení právě z důvodu, že snížené rozpoznávací schopnosti obětí nepoznají předraženost toho slovníku. Podobně jako když šmejdi prodávají hrnce nebo magnetické deky důchodcům za 20 tis. Kč.

    No nevim, nevim…
    Nekupuje tohle spíš pečující osoba? Ta aplikace mi příjde smysluplná například pro rodiče s postiženým dítětem. A ty si jistě umí rozhodnout, jestli použít levnou apku, nebo utratit za dražší. Pokud má někdo snížené rozpoznávací schopnosti, tak bych mu asi kreditku v app store nenastavoval, protoze stejnou sumu může utratit za deset jinejch…

    Aplikace bude nejspíš v pořádku. Ty hrnce za 20 tis. taky fungují dobře. Jde čistě o to, že je něco x-násobně předražené a na jakou skupinu lidí to cíluje a chce je tak defacto okrást (tím předrazením). Ne všichni mají odpovídající ochranu rodičů, takže statisticky se jistě najde dost lidí (mentálně slabších, zde přímo postižených), kteří se napálí. Třeba člověk po mrtvici, který jakžtakž funguje sám, si to koupí, ale tak nějak omylem, jestli rozumíš. Aplikace s tím červeným diamantem byla cílena na pitomce, ale na ty velmi bohaté, takže to nebylo tak zrůdné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější