Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to pěkné, koukám na to už dlouho jenže…

  Když máte chytrou TV a koukáte na Netflix, Apple TV, HBO ajn. z aplikací přímo TV, tak to neprochází HDMI kabelem a v tu chvíli to nefunguje ne?

  Další věc které se bojím u konzolí, je zhoršení input lagu, speciálně u multiplayerových her (Apex apod.)

  Od HUE toho mám hodně doma, včetně Stripu za TV, takže by se mi to líbilo, ale pořád to není ani zdaleka jako Ambilight od Philips TV (vestavěný)

  Je to milá vecička, ja nemám rád večerné sledovanie TV keď je moc tma, takže teraz mi telka hrá aj po bokoch farbami. Je to celkom drahá srandička popravde. Play+Bridge som kúpil cez BF na Amazone za 120€ (pôvodne 180) a Sync Box 250€. Spárované iba s Apple TV. Inak na 4K 60Hz sa to celkom zahrieva, a občas sa objavia malé bugy či anomálie.

  Testoval jsem s xboxem a několika online peckami. Nevšiml jsem si nějakých lagů nebo zpomalení. Cena je vyšší ale funkčně je to super. Samozřejmě světla upravuje pouze podle vstupu HDMI. Takže Netflix jedině přes Apple tv

  Škoda že na informačním portálu, zaměřeném na zpravodajství ze světa Apple, nenalezneme kromě přehršlého množství placené propagace také ve stejném množství článek bez stylistických nebo gramatických chyb. Stylistika otřesná, rovnou to můžete psát celé hovorově s “”… uděláte lépe 😀😀 zvláště po takové době na “trhu” se novinkami

  je pak potřeba stáhnout z App Store aplikaci Hue Sync, která dám otevře dveře ke všem možnostem tohoto zařízení. Nutno podotknout, že bez jejího

  I microsoft word a autokorekce odvede lepší práci než Vy při psaní recenze na sponzorovaný produkt :)

  Díky za upozornění na překlep ve slově „vám“, který jsem už opravil. Nicméně další výtky moc nechápu. Recenzi četlo před publikací relativně dost lidí a vy jste první, kdo ji má potřebu kritizovat podobným způsobem.

  Jako proč né no. Taky mám barák komplet na HUE ale zrovna toto je dost nepřirozené oproti ambilightu. Mám raději lehce ztlumené světla při koukání na film nebo ke hraní her. Ale za obrazovkou blikání jiné barvy než bych čekal společně s obrazem je nahouby.

  Pokud mate chytrou TV, nemate apple tv, chromecast nebo nepouzivate set top box, je vam tato vec ke sledovani filmu z TV nebo netflix aj. k nicemu.
  Zkousel jsem zakoupit napr. redukce USB to UsbC, USB C to HDMI (pokud by to taky nejaky blb jako ja zkousel) a nepomohlo.
  Vzhledem k tomu, ze na hrani her z PS4 jsem to primarne nechtel, tak tuto vec budu vracet. Navic pokud nemate superrychly internet, tak budete mit taky problem.
  Momentalne pouzivam 3ks HUE play a HUE bridge, s krabickou bych to vyuzil naplno..bohuzel, na to vas nikde neupozorni.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější