Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevíte prosím někdo jak u e-mailu *.icloud při vyzvedavani “push” docílit, aby se přečtena zprava projevila i na druhem iOS zřízení? Na macu to funguje dobře. Děkuji.

  Automaticky to musí fungovat na všech zařízeních. A pokud nepomáhá ani aktualizace / refresh, tak buď je někde nějaká chyba, nebo to máš na jednom ze zařízení špatně nastavené. Zkontroluj si to – emailový účet musí být nastavený jako IMAP, rozhodně ne POP3.

  Díky za odpověď ale u apple e-mailu se nic takového nenastavuje. Pouze se dá zvolit vyzvedavani buď push nebo klasické v nastaveném časovém intervalu.

  Díky za článek. Centrum je trošku nešikovný v ohledu implementace do nativní aplikace. Já jsem ztratil nervy při nastavování a našel si aplikaci SPARK. Notifikace chodí i na Apple Watch a naprosto vyhovuje. Komu nebude vyhovovat nativní appka, stahujte SPARK :-)

  Sorry, ale e-mailové schránky od „centrum“, „seznam“, atd., mají už jen důchodci a lamy. Už se dokonce i můj tchán (podnikatel) probral z retro-spánku a zřídil si schránku „gmail“.

  Nevhodne napsano, ale uz jen to ze neodeslu mail z dovolene ci kdekoliv jinde mimo cr jak je v clanku zmineno u Centrum.cz by me okamzite presvedcil o zmene mailu.
  Seznam.cz jeste jakz takz jde, ale spousta free mail sluzeb typu centrum, tiscali a dalsi maji tolik nevyhod ze krom historickeho zvyku neni jediny duvod to pouzivat. A napr ten gmail si do techto „starych“ emailu umi sahnout, takze prechod na nej je bezbolestny a clovek pouziva jednu schranku i pro puvodni adresy.

  Centrum je opravdu stary a pre lamy…sam ho mam asi 20 rokov a leze mi na nervy, hlavne to odesielanie emailov je opravdu na p..u ked sa neda nastavit nativně v telefonech s roznymi kapkami pre emaily…admini su ako kostlivci co nechápu dobu..a nie je to ziadna zvysena bezpecnost alebo nieco v tom zmysle…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.