Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Fantastical přešel z jednorázové platby na předplatné, tzn. poté to po vás bude chtít měsíční poplatek.

  Nejsem si jist, ale není v základní verzi zdarma? Placená by měla být jen verze Premium?

  Je tu řeč o Macu. Placenou verzi na mac jsem neměl, pouze na iphone. Ale momentálně verze zdarma na Mac, ti ukáže to co vidíš na iphonu. Tudíž vidíš pouze měsíční kalendář s tečkami (událostmi) pod každým dnem a podním máš výpís těch událostí. Joo a novinka, že na 3 dny vidíš z Accu weather počasí. To je vše co uvidíš. Takže vlastně 2/3 obrazkovy aplikace na macu je zakryto nápisem „Premium feature“.

  Já měl zaplacenou iphone verzi a nedokážu říct co je ve verzi zdarma. Ale když si koupím aplikaci, kde mohu vidět denní, týdenní, měsíční a roční kalendář (snad tam byli tyto všechny) a teď kvůli předplatnému nemůžu, tak mi to přijde jako největší podfuk na zákazníky. Já jako člověk co si zaplatil částku za aplikaci na iphonu jsem mel vše odemčenené. Teď po změně na řezim předplatného tam vidím vlastně jen to co jsem popsal u verze na macu, jenže samozřejme je to na celé obrazovce. Přišel jsem o ikonku, která už je placená. Přišel jsem o denní, tydenní kalendrář (nejsem si jist jestli tam ten roční byl). Nefunguje aplikace na AW, kde běží červené kolečko.
  Jako zákazník jsi nucený se u nich zaregistrovat a využívat jejich cloud a nálsedně ti bude fungovat i aplikace na AW, která je zabugovaná a po přidání nové události v iphonu se nesynchronizuje s hodinkami ani po restartu všech zařízení.

  Jediné co je plus v té verzi co mám já je možná tak to počasí na 3 dny a že v AW si můžeš nastavit místo té ikonky třeba datum.

  Reálně lituju lidi co si zaplatili Fantastical na ipadu, macu, nedej bože na všech zařízeních. Největší zlodějina jako tomu bylo u Airmailu.
  A ne, žádnou slevu nebo extra výhodu jako zákazník co si to dřív zaplatil nemáš. Na twitteru si stěžuje nespočet lidí. A oni říkají, že ti co si koupili Fantastical 2 (teď tomu říkají Fantastical 3, jen to údajně nede přejmenovat), že mají stejné funkce jako dříve, což je kravina.

  Jinak ano jsou tam možná malé drobnosti v nastavení, které přibyli, ale jelikož nevím co vše tam přesně bylo, tak nedokážu říct. Určitě tam přibyla možnost jako je v Calendars od readllu, že si můžeš dát odebírat kalendář například svého fotbalového klubu, atd.

  Ze skvělého kalendáře se stal odpad a už bych tento kalendář nikomu nedoporučil.

Vložte vlastní komentář

celý text