Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vůbec mi není jasné, k čemu by byla implementace čtečky otisků prstů. FaceID je mnohem dokonalejší systém. Snad jen jako kombinace obou systému pro nejnáročnější bezpečnostní aplikace?

  Jde především o odstranění výřezu…

  Totální úchylka je sám výřez, hnus a fail hned od začátku a nechápu, jak to na Droidech mohlo projít, ale taky neprošlo a hned to vlastně měnili. Holt, apple ovce zežerou asi vše, naštěstí ne všichni, ale Apple na nás kadí z výšky…..
  Takže doufám, že Apple žádnou z 12ctek nepředstaví již z notchem! To by mě vážně nas-rali, páč budu pak čekat zas rok, až na iPhone 13.
  Snad ale 12ctka nezklame, bude bez výřezu + dožene ve funkčnosti Android telefony, nebo se tomu alespoň přiblíží….
  ps: Hejt mám u zadku, Android je bohužel pořád o dost vepředu a to ve všem, jak systémem, tak funkcemi a to říkám jako dlouholetý Applista. Jabko mám rád a má své výhody, ale toto by mohli alespoň dotáhnout.

  iPad Pro ale nemá „OLED“ se 120 Hz.

  Na 5.4″ se moc tesim. Doufam, ze ho neoklesti jeste o vic veci nez jenom o ten sirokac. Bez nej asi zit muzu i kdyz ted jsem ho zacal vyuzivat vic a vic. Ale faceID je podminka, bez nej iPhone nechci.

  Snad si nemyslíš, že „zmenšený a levný“ iPhone 5.4″ mini bude mít to a samé, co PROčková řada, krom fotoaparátu! Myslím si, že šetřit se bude kde se dá! Fotoaparát bude bez TOF senzoru a možná i úplně s jinými parametry, naž u PRO, takže to nebude, že by přišel jen o širokáč. Druhá věc je, určitě tam nedají stejný panel, jak do PROček, ale osekaný, jak HD rozlišení (divil bych se, kdyby dali full hd), tak i obnov. frekvence. Dále asi i materiály a tak budou horší. Jinak by fakt nemělo smysl, kupovat PRO řadu, kdyby byl tady levnej MINI, kterej by byl ochuzenej jen o širokáč.
  Ale budu moc rád, pokud se pletu, to bych do něj taky šel, tedy, pokud nebude mít rámy a ten nechutný a už v době prvotního představení předpotopní výřez!
  Nesnášim, ten výřez už od začátku, vadí mě to a přešel jsem z 8 na 11 PRO jen proto, že má lepší a větší displej, ale výřez = hnus, to už raději zpět čtečku, ale do displeje :-)

Vložte vlastní komentář

celý text