Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Autor by si měl opravit na -> Ručně aktualizovat. Moc nepozoruji, že by se firmwary instalovaly samy/automaticky. Vždy musím iniciativně do aplikace přijít a kliknout na update.

  Věřím, že dnes jde všechno lépe. Jako early-adopter hned, jak se začaly prodávat, jsem si zažil své.

  Doporučení budoucím majitelům. Úchyty do zdi/stropu jsou tak jen na 10x sundání/nandání, pak se plastový háček ulomí. Dnes už asi dobré, ale jako early-adopter jsem musel několikrát sundávat roletu a párovat blízko brány.

  Co asi nesouvisí a může se stát u jakéhokoliv výrobky 1 ze 3 rolet přestala po 9 měsících fungovat po pár incidentech, kdy se doslova zbláznila. Látku přetočila na druhou stranu role. Prostě nevěděla, že se má zastavit. A pořád a pořád se točila.

  Ma to nekdo nainstalovane na klasickem plastovem okne v panelaku? Na prvni pohled se mi zda, ze to bude pouzitelne jen v pripade, pokud nevadi, ze uz clovek nikdy nevyvetra 😀 Diky za pripadne info.

  Však to navrtáš místo žaluzií, ne? Aspoň já to tak na klasický eurookna plánuju… Jasně, že se to potom při větrání „odchlípne“, ale předpokládám stejně nemáš takto otevřeno celou dobu…

  To pak ale nepotrebuju zatemnovaci roletu, kdyz to nebude zatemnovat 😉 Chci uplnou tmu, kterou nase zaluzie neumi. Chtel jsem dat jednu 140ku do vyklenku okna v loznici, ale je asi moc melky 😏 Skoda, jinak by to byla pecka.

  Jirin: Je fakt, že já nad tím uvažuju pro plastový dveře na terasu, který mi vrhaj světlo na zeď s projektorem… A úplnou tmu ti imho neudělá nic, my máme aktuálně zatemňovací závěsy a stejně to světlo místama okolo proniká…

  Ohledně chytré domacnosti jsem uplná lama. Ten bridge je zapotřebí jeden pro celou domacnost, nebo musí být ke každé roletě zvlášť??

Vložte vlastní komentář

celý text