Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chybí iPad 10,2 , datum vydání 2019 , takže se neschová pod všechny modely 2020
  :)

  No a přesně tohle je důvod proč jsem odešel od androidu. U androidu podpora žádná, nebo max rok a čau.

  Není se čemu divit. Protože výrobce bohužel nežije z dalších služeb prodaných s mobilem. Mu jde přijem jen ze „železa“ a proto jich logicky musí prodat co nejvíce. A to by se mu nepovedlo, pokud by podporoval staré zařízení, ochota koupit nový model by se blížila nule.

  Na všem ostatním po prodeji mobilu už vydělává jen Google.

  Ale ja osobne kdyz jsem byl na androidu, jsem hledal firmu, ktera podporuje co nejdele, ale applu se to nevyrovna ani zdaleka

  S8 nedostane android 10, čo je škoda, ale bezpečnostné aktualizácie dostáva. Všetky aplikácie na nej fungujú normálne a rovnako ako keby mala vyššiu verziu systému. Myslím si, že toto pri obvykle dvojročnej obmene mobilu u operátora asi nikoho netrápi a dva roky starý mobil neviem kto by kupoval. Možno by sa niekto našiel, ale na čo?

  Sem klidný. Mě se to už týkat nebude. IP11 jde tento týden z domu. A konečně se vrátím tam, kde funguje běžná historie hovorů, ne jenom osekaná verze na 4 dny.

  V nastavení se dá zvolit po jaké době se mají hovory nebo zprávy mazat. Jde zapnout i možnost nikdy. ;-)

  Můžu se zeptat, kde se dá nastavit nastavení délky historie hovorů? U mě se zobrazuje 14 dní.

  U hovorů jsem to v nastavení teď také nenašel, možná jsem si to spletl se zprávami. Ty jdou nastavit tady: Nastavení, Zprávy, Historie zpráv.
  Pokud hodně voláte a máte více jak 100 hovorů za 14 dní, pak se Vám mohou ukazovat jen po tuto dobu. Mě se ukazují aktuálně do 8.2019. On totiž iPhone zobrazuje pouze 100 záznamů. Když ale novější, třeba i ten poslední záznam dole smažete, objeví se další starší záznam, který byl předním. Trochu nepochopitelně je k vidění jen 100 záznamů, přitom jich ukládá 1000. Každým novým hovorem se tedy poslední, ten stý v pořadí vždy skryje. 🤦🏻‍♂️

  Mě by zase naopak nevadilo, kdyby iOS 14 nepřinesl moc novinek, ale hlavně by se hodilo, aby vše fungovalo, jak má a rychle a plynule. Uznávám, že mám tedy obstarožní iPhone 7 :).

  Android nepodporuje…. Nikdo z vás nikdy neslyšel o telefonu řady Pixel, co? Že stojí moc peněz? A co? Jabko taky nestojí 10k přece. Nemůžete počítat s tím, že levnou čínu někdo bude podporovat

  Asi tak.
  1. jsou mobily s čistým androidem
  2. to co stojí iPhone, můžete mít vlajku, kde bude podpora min. 2 roky a za ty dva roky koupíte další vlajku na dva roky, takže máte 4 roky pokryté dvouma novýma telefonama
  3. můžete po 2 letech (klidně i hned po zakoupení) většinou udělat root a máte vystaráno s aktualizacema na dost dlouho

  V podstatě ale nechápu, tu výhodu Apple:
  1. většinou chce každý pořád nový mobil, takže na aktualizace se můžu z vysoka u mě je to max 2 roky
  2. cena, kupoval jsem XS 256GB za skoro 40 K, nyní po roce a něco po bazarech je cena za 15 K
  Takže jsem vyhodil z okna 25 tisíc a ještě mám už starej iPhone…….
  Kupovat iPhone mi moc smysl nedává, vlastně nedává smysl žádný.
  Samotní Apple uživatelé jsou jak sekta, furt ty a samé kydy dokola.
  Zkusil jsem iPhone a protože nejsem hypsetrský extrovertní vemeno, co se musí všude ukazovat s novým iPhonem a máchat s ním každýmu před obličejem, nebo jiná podivná existence, tak jsem zjistil, iPhone není pro mě. Prostě si nic a nikomu dokazovat nemusím, tak je tady Android.
  Akorát mě Pixely letos dost zklamali, cenou dohání iPhony, co se týká provedení, tak bída. Takže než hodím XSko na bazoš, tak asi budu honě přemýšlet, jakou značku.

  Né každý musí mít 2 roky nový telefon, já s moje 6skou jsem stále spokojený. Jste hold rozhazovačný vemeno, který si pořídí telefon za 40k a za 2 roky chce nový, gratuluji.

  Já to vidím spíš tak, že ti co shazují lidi jen kvůli tomu, že mají nakousnutý jablko za 20 – 30 tisíc jsou jen závistivý vemena, kteří si sami koupí raději každý dva roky androida za 15 – 20 tisíc od Samšuntu, jen aby měli svůj dobrý pocit, že nejsou jak sami říkají “ovce”.
  Většina lidí z mého okolí si pořídili jablko ne kvůli machrování, nebo že by snad byli v balíku, ale kvůli spolehlivosti, rychlosti, konektivitě, službám a dlouholété podpoře Applu, která je aktuálně 5 let. Většina z nich mají iPhone starý 3 až 5 let a jsou velmi spokojení. Já byl s androidem nespokojený, kvůli pro mě nelogickému ovládání, rychlosti systému, podpře. K Applu jsem se odhodlal až po ukončení podpory BlackBerry svého BB10, se kterým jsem byl 5 let nadmíru spokojen a aktualizace po tuto dobu rozhodně nechyběly. U jablka si také nelze na nic stěžovat. Vše prostě spolehlivě funguje (jako u BB10) a nový iPhone si pořídím opět až za 5 let, protože proč měnit něco, co bezvadně funguje i po tolika letech. :-)

  Nevím co je na iOS13 zpackané? Mě osobně a co vím od známých, vše dokonale funguje. Což z mé zkušenosti s ostatními OS (od Google nebo Windows) se říct nedá. 🤷🏻‍♂️
  Od Applu je pěkné, že stále podporuje a aktualizuje i 5 let stará zařízení. Má takhle dlouhou podporu ještě nějaký jiný výrobce?

  Za 5 let má ten mobil hw jako z pravěku. I nejdražší modely. Většina lidí tak dlouhou podporu nepotřebuje.

  Většina teenagerů kupuje iPhone pro společenský status rich člověka. To že někdo kupuje iPhony protože má sofistikovanější důvody je stejně malé procento jako pracující Romové. Ruku na srdíčko, téměř nikdo nebude mít iPhone 5 let protože později rok až dva koupí novější protože nechce být outdated lama.

  Nevím, proč se vůbec řeší takové téma, stejně jako (Iphone SE nedostane IOS 13).. Apple přece garantuje nějakou dobu podpory pro své zařízení, to je celé. Pokud někdo vlastní Iphone ještě v době podpory tak musí dostat nový iOS

  Bezpečnostní záplaty dostává i 4 roky stará S7.

  A ona nejaka bezpečnostní zaplata zaceli díry samotného systému?! Jakoze fakt jo?! Aha, tak pak není potřeba mít v PC nejnovější antivir, ale přece stačí klidně 4 roky starý když dostává pořad zaplaty a virové databaze…. houby s octem. Osobně X krát otestováno ze starší na nějakou breberku jen blbě cumi a nic s ni neudělá, ale vesměs ju kolikrát vůbec nevidí, páč už je na tu verzi “připravena” Ona byla nejaka závažnější díra kdysi v androidu 6-7 a Google tehdy řekl, ze ji opraví až v osmičce, ktera byla snad až za půl roku na jeho telefonech.
  No ale někomu stačí zaplata a má pocit, ze má vše ok jako by měl nový systém co do bezpečnosti.

  kreteni jediny proc me 14ka zajima je default browser, a dementi zarizly air 2,cywe seru na apple jako kuli veci kera ma bejt bezna si siuz tu mejich sracku nekoupim

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější