Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě se to proste nelíbí. Design ..velikost.. 4,7 palce není SE. Design kulatých hran osmičky ne díky. Jediný čím se muže rovnat SE je cena..

  Nezlobte se ,ale v článku se objevují slova měla , nejspíš.
  O čem takový článek?
  O hovně, když není nic potvrzeného….toto si přečtu kdekoliv jinde.

  Ale takhle to bylo i u prvního SE. Vzhled a design iPhonu 5S v době, kdy byly iPhony 6S a Plus. Tak akorát pro lidi, co chtějí design starších iphonů zachovat, ale výkon A13.

  Doufám, že se informace potvrdí. . Pořád přemýšlím na co v budoucnu přejdu z IP7 se kterým jsem zatím maximálně spokojenej.

  Vole si ho nech debile, jestli funguje jak má a ses s tím spokojenej tak proč by sis kupoval novej? To ze už je iPhone 11 neznamená ze ho automaticky musíš mít..

  S touto folosofii bys mohl mít ještě Nokia 5110 😜 kdyby fungovala; nebo ne ? Jestli nevíš tak každým rokem jsou iPhone lepší a výkonnější což je dáno vývojem. Ip7 užije opravdu trochu retro kousek🤙

  SE 2 nikdy nevyjde. Trh určuje Čína a USA a ti potřebují kapesní počítače s rychlým HW a velkým displayem. Proč psát zbytečně články o něčem co nikdy nebude existovat?

  Nepřesnost v článku: iPhone SE vyšel i ve verzi se 128 GB úložištěm, stál kolem 16 tisíc.

  Prosím komentující, zdržte se vulgarit a urážek. Neni to k ničemu. Děkuji.

  Ve 128 GB sice SE bylo, ale ne hned od spuštění prodejů. Prodávat se začalo až později a současně s tím i Apple pozměnil ceny. Kvůli tomu je v článku napsáno to, co je.

  Nej by bylo kdyby vypadal jako na nekterych fotkach. Velikost stareho SE ale bezramecovej displej. A hlavne ty kovove rovne ostre hrany! Se byl nej tel co byl. Kompaktni velikost vykon no proste pecka. Skoda ze to tak nebude. Do repasovane 8 nejdu to radsi budu dal uzivat 7

  Apple vi presne, co by se kupovalo a co ne. Tvuj dojem, jak ma vypadat SE, je jen vycucany z prstu.

  Bohužel do jisté míry máš pravdu, apple ví přesně, co chce nabídnout lidem a za kolik. Ale to přece Aaame vůbec neznamená, že by dalších několik tisíc lidí nebralo malý, ale výkonný iphone typu SE nebo SE2 ;) Já jsem s SE naprosto spokojený, kromě baterky, která v zimě chcípá a obecně vydrží prd, ale pevný kovový rám co vydrží házení z výšky (jako staré „manažerské“ nokie), kompaktní rozměry (ne, fakt nechci tahat kapesní čtvrtkilovou TV každý den v kapse, i kdyby stála 50 tisíc, má to být primárně TELEFON) a tak dále. No, ale ty to vlastně stejně nechceš pochopit :)

Vložte vlastní komentář

celý text