Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hezky clanek jen bych uvital ci by me spise zajimalo ktera z tech to appek. Jde synchronizovat i primo se zdravim v ip ??

  Ja doufam ze i sam apple prijde se svou vlastni app

  Například AutoSleep co používám a mohu jen doporučit. K tomu bych vzal aplikaci HeartWatch od stejného vývojáře a jsou i spolu propojené.

  Nejak jsem nikdy nepochopil, na co je to dobry… Bud jsem rano vyspalej, nebo ne :-D Na co mi je informace, kolik jsem mel REM, aktivniho a ja nevim, jakeho jeste spanku.

  Není ti to prakticky k ničemu, jako celé Apple Watch! Ale je to cool, mít tu možnost.
  Používám AutoSleep, ze začátku jsem to i sledoval, ale teď už taky ne :-)
  Myslím, že někteří lidi jsou posedlí měřením a počítáním, hlavně fitnesačky a fitnesáci….

  Sice trochu (dost) OT: ale třeba já zas nepochopím, proč lidi hopskaj ve fitku a zvedaj činky, k how-nu! Jako jo, vypadají pak skvěle, ale na jak dlouho, 5 let, 10? Až budou mít rodinu (nebude ,moc čas), nebo jim bude přes 40, tak je to stejně přejde. Navíc stačí nehoda, úraz, apod. a roky dřiny jdou do háje. Vymakaná postava, když pak na to člověk kašle, jde do háje během cca 2 měsíců, zvlášť, když člověk začne zpátky jíst jak „čuně“ (normálně)…..
  Ale mladí jsou dnes posedlí vzhledem (na druhou stranu, lepší chodit do fitka, než 20 hodin trávit na FB,Insta, apod. :-).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější