Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hloupé porovnání. Netflix je tu pár desítek let. Netflix si může prakticky předplatit kdokoliv a nebude nijak omezován, neberu-li v potaz jazyk.
  Disney+ není na celém světě.
  AppleTV+ si z 99% nepořídí někdo, kdo nemá žádné apple zařízení.

  Dále je The Witcher knížní sága, má to herní provedení. Je logické, že to bude zajímat větší část populace.

  Apple TV+ je přece už i v televizích, takže žádné Spoje zařízení nikdo nepotřebuje.

  Horší je, že ta služba je úplně o ničem. Na rozdíl od Netflixu.

  Ano protože každý má novou chytrou televizi, která má apple tv :) To je větší šance, že má někdo iphone, než televizi s appletv.

  A nechápu pointu porovnávání netflixu a appletv+ :D Pochop, že ten netflix je tady už pár desítek let.

  Nikdo kdo v dnešní době vstoupí na nějaký trh a může to být i nějaký gigant, tak nikdy nebude okamžitě konkurovat stávajícím firmám. Ale všichni jste tak hloupě zahleděný, že Apple vydal novou službu, tak to musí okamžitě být konkurence netflixu a musí mít lepší nebo větší kvalitu všeho. Neříkám, že appletv+ je dokonalý, ale všichni jste zmagořený nějakým netflixem, že se to se vším snažíte porovnávat.

  @Petr: Netflix desitky let? 8-)
  Btw. byl to Cook, ktery jako prvni oznamoval, ze ATV+ zatopi Netflixu, tak se uklidni. ATV+ je a jeste dlouho bude ubohost proti NTF, D+ a ostatnim.

  Ano desítky let. Kdyby jsi si o tom něco zjistil, tak Netflix funguje už od roku 1997, i kdyby jsem bral teda rok 1999. Od roku 2007 funguje jako online streamovací služba. Což už máš 13 let. Porovnáváte to se službou která je tady pár měsíců.

  Btw. Zapoj mozek. Ty jako CEO bys prohlásil, že jdete na trh se službou, která ze začátku nemůže konkurovat Netflixu? Vážně někteří lidi by se měli nejdřív zamyslet, než něco napíšou. Zblbý kde jakou informací, jen aby s s ní mohli ohánět na každém rohu, ale základní myšlení jím chybí.

  Dlouho ubohost.. proti komu? :D Netflix 2007, Amazon 2006, Hulu 2008, HBO 2015.. jak proti ostatním? :D Jediný o kom může být řeč je D+, který mají práva na ty známy jména a z toho těží.

  Všichni píšou, jak je AppleTV+ sračka, apod. Nikdo neříká, že je to skvělá služba, ale vy jste pouze hloupý, že to porovnáváte se službama, který na tom trhu jsou roky a mají náskok.

  To je asi jako říkat, že Google home je sračka, protože Alexa toho umí víc a je více rozšířená. Asi protože je na tom trhu déle. Tady je to úplně stejný. Ani ty, ani já nevíme jestli za rok, dva nebo 5 to bude stále pouze vlastní tvorba od Applu a nebo zapojí i tu svojí knihovnu, atd.

  Ale ono je jednodušší něco odsoudit od začátku a psát jaká je to sračka, chápu :)

  @Petr: sorry, ale 13 let „online“ fakt nejsou „desítky“ let (kldyby ses ve škole lépe učil, věděl bys, že je to jen jedna desítka). Podobně je to i s tvými ostatními argumenty. Víš ono není ani tak směšné, v jakém stavu je ATV+ dnes, ono je směšné, jak Cook „vykřikoval“, jak ATV+ zatopí NF a ostatním a jak bude Apple obsah super, mega, hyper a co já víc co ještě. No, nic z toho se nekonalo, nekoná, a ani nic nenaznačuje se to v budoucnu změní. ATV+ aktuálně totiž nemá vůbec nic, co by mělo přimět lidi si to jen předplatit ke svému stávajícímu NF a už vůbec ATV+ nemá nic, co by lidi přimělo odejít od NF. ATV+ prostě nemá vůbec nic co nabídnout. Nada, ničevo, nothing, nichts, nic. :-)

  Netflix by se mel hlavne zamerit na sebe a nepusobit nabubrele.

  Po 6 mesicich uvazuju o zruseni.

  Netflix ma sice mnoho titulu, ale kdo ma cas, chut a naladu cucet na nekonecne serialy o nicem? To si muzu rovnou pustit Dallas.

  Ale jo, nejake filmy byly fajn. Jen neni to malo?

  Za me je lepsi hbogo.

  Nesmysl. Je tam řada výborných špičkových věcí. Nejen dlouhé seriály. Rok by nestačil, aby člověk zhlédl všechno opravdu dobré.

  HBO Go má sice řadu fantastických věcí, bohužel kvalitou obrazu a zvuku je to tak strašná služba, že se na nic radši ani nedívám. To už rovnou mohu sledovat černobílé vysílání z padesátých let.

  Souhlasím, Netflix má opravdu velké množství kvalitních titulů. Asi nenajdete službu, která vás po roce dvou neomrzí, ale Netflix je fajn a poměrně hodně věcí přidává. Na jednu stranu je podle někoho hloupé porovnávat Apple tv+ s ostatními službami, proč tu ale teda Apple tu službu má? Mě obsahem nezaujala.

  Ok, tak prosim o nejake tipy, treba jen spatne hledam.

  A jeste pro upresneni, apple tv me taky nezaujala.

  @No
  Tipy: zalezi jaky zanr mas rad a jestli te spis zajimaji serialy nebo filmy.. ze serialu mohu rict, ze me velmi zaujaly: Dark, Godless, Witcher, Daredevil, Punisher, Peaky blinders, Altered carbon
  Filmy napr. The King, Outlaw king..

  Co me naopak vubec nezaujalo a nedoporucuju ztracet cas: Another life, Lost in space…

  Netflix po 3 měsících ruším jediné co mě baví je Rozčarování a Zaklínač. Bohužel nemám čas se dívat na film/seriál s titulky. Proto upřednostňuji HBO Go. Česky dabing a při sledování mohu dělat i jiné věci.

  Apple TV+ má 100% lepší obsah než než ostatní služby je to vidět na každém seriálu (For All Man Kind, See, Morning show..). Tak kvalitní a draze natočené seriály opravdu žádná jiná služba ani Netflix nemá, nehledě na herecké obsazení. Ano Witcher je moje srdcovka, ale přes to se kvalitou natáčení nerovná obsahu Applu. Netflix má milion seriálů a z toho kvalitních je kolik? :) Apple má 5 seriálů a všechny jsou TOP.

  Jen na konec platím si všechny.., Netlfix, HBO, Apple TV+ mám na rok zdarma.

  No, ale ono ani tak nezáleží na tom, kolik peněz kdo investuje do natočení filmu nebo serálu. A posuzovat kvalitu podle nákladů, to je „poněkud hodně mimo“. Tobě se třeba opravdu líbí J.A. v The Morning Show? A v podstatě i ostatní herci tohoto seriálu? Vžš přehrávají jak nějakcí ochotníci z Horní – Dolní. Ale pokud toto považuješ za „kvalitu“, pak OK, to se pak nemá smysl bavit dál.

  Netflix bohužel nezobrazuje hodnocení pořadů z iMdb, takže nejde poznat, že si pouštím nějakou sračku. (a je jich tam hodně). Jediné řešení je, plugin ve Firefoxu, který dokáže zobrazit hodnocení z různých stránek, ale zase mít souběžně puštěný laptop, když se chci koukat na televizi… :-/

  Hele, NETFLIX jsem dlouho nechtěl … stačilo HBO GO … nebydlím ve městě a mám slabší internet. Ale nevím jak a proč, ale červené tlačítko se mi seká občas a vypíná, HBO GO – jde docela dobře, ale nikdo nesmí na wifi … ovšem NETFLIX ten jede na 1000% a to můžou být na wifi všichni doma … Takže asi nějaký datový toky, nebo já nevím co, ale NETFLIX pro mě nejlepší

  Netflix je pro mě super. Nebudu srovnávat obsah, konkurenci neznám. Ale ta apka, titulky, kvalita obrazu, prostě perfektní. Takto to má vypadat.

  Za mě vyhrál netflix a asi hlavně proto, že byl nainstalovaný v telce, má výbornou kvalitu obrazu a zvuku. Sledování z mobilu nebo něčeho jiného mě moc nebere. Moc se mi líbil Lucifer, Limitless, reality šou THE circle, což vůbec nechápu. Konkurence Netflixu rozhodně prospěla.

  Áno APPLE má síce najkvalitnejšie natočené a najdrahšie seriály, ale obsah je na úrovni nám v Europe nepochopiteľných Američanoch. Musel som sa premáhať aby som to dopozeral. Jedine See za niečo stál.
  Netflix je super. Veľa českých tituliek a začína sa rozširovať aj dabing a takmer všetko je aj v poľštine.

  Za mě Apple TV+ velké zklamání. Myslel jsem, ze princip bude jako u Netflixu. Zaplatím 320kc měsíčně a budu mít přístup ke streamu všemu, co je na iTunes Movie + nějaká ta je jejich originál tvorba. Chyba lávky. Za mě v CZ nejlepší k využití HBO GO, Netflix, až spustí Disney+, tak Disney a potom až bohužel Apple TV+.

  Love🍎4ever

Vložte vlastní komentář

celý text