Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To první souvětí mě úplně rozsekalo… :-D
  Jak se pozná, že se ani zdaleka nepřibližují kvalitě Apple Watch?
  Podle toho, že jsou vybavené spoustou (ano, ne všemi) funkcí, jako AW? Podle toho, že na rozdíl od AW vydrží (reálně) na jedno nabití cca týden, oproti ani ne celému dni při stejném používání? Tím, že jsou opravdu kvalitně zpracované z kvalitních materiálů (stejně, jako AW)? Podle toho, že stojí cca třetinu ceny?
  Apple Watch jsem vlastnil, byl jsem spokojen s výbavou i HW, ale neskutečně mě kálela právě ta výdrž… Po cca půl roce jsem je (více méně že zvědavosti) vyměnil za Huawei watch gt 2, což jsou v podstatě stejné hodinky, jako Honor magica jsem přesvědčen už několik měsíců, že jsem udělal dobře. A příjemně u Huawei překvapila i skutečnost, že mi připadají i odolnější… Po mul ročním používání bylo na AW vidět Spousta drobných oděrek, zatímco na Hua zatím nic (a že už pár ran schytaly)…

  Produkt Apple a Honoru se asi uplně porovnávat nedá, ale MagicWatch 2 používám už nějakou dobu denně při cvičení, plavání i stretchingu a neustále i přes noc mi monitorují dech a hladinu stresu, a i přes to mi vydrží cca týden na 1 nabití. Zároveň mi přijde super cenovka. Přítelkyně už plánuje zakoupit taky, jen čeká na tu limitovanou edici pásků, která se mimochodem Honoru podle mě fakt povedla.

  Naprosto souhlasím. Apple a Honor přece nemůže nikdo srovnávat. Ti co mají všechno od Applu si prostě pořídí Apple. Nicméně já jejich zastánce moc nejsem a radši mám produkty od Honoru. I vzhledem k ceně a kvalitě produktů. Tomu odpovídají i hodinky, kdy za poměrně nízkou cenu dostanete kvalitní produkt!

  Zdravím vespolek, musím zareagovat…
  NEMAJÍ všechny funkce jako  Watch, o to méně funkcí a vcelku nepřesné kroky a stoupání oproti  watch pro iOS.
  Tam mě to sere, že nemůžu využít měření stresu, Oxy, Siri, regulovat hlasitost přes korunku u Airpods Pro jako u  watch,
  ale proč jsem se rozhodl pro vlastně Huawei Watch GT 2 (dražší brácha Honoru a k tomu ocelový titanový pásek za dalších 3 litry)
  je hlavně VÝDRŽ i za cenu těžších hodinek. Jsou hlavně stylovější, vyrábím si vlastní ciferníky, aniž bych je musel Jailbrakeovat.
  Ale musím to všechno podstoupit přes kolegovo android zařízení. Přesto jsem spokojenější, když nemusím nabíjet co den nebo dva, ale jedno týdně nebo jednou za dva týdny. Klidně bych uvítal ještě těžší, ale  nedovolil výrobcům 3. stran vyrábět pásky s bateriemi, to mě naštvalo. Proto čekám na ty bajné CHLAPSKÉ hodinky, co sice něco váží, jsou hlavně z nerezu, a ne z hliníku, ale výdrž takovou, abych nabíjel maximálně jednou týdně. A ano, stály mě 8990,-, ale ušetřil jsem díky tomu, že jsem prodal  watch 5ky :)

Vložte vlastní komentář

celý text