Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Co dodat, jestli je to opravdu dle obrázků okopírovaná S10 plus.. Na milion megapixelový foťáky nevěřím, vím jak to funguje, tak že lákadlo na neználky.. Iphony mě přestaly lákat uplně. Má S10 plus je uplně jinde než jablíčko 11.. Sice jsem ze zvědavosti po 11 taky koukl ale opravdu se nedá s galaxy srovnávat.. Škoda, byly to dobrý telefony..

    Mluvis mi z duse. Poridil jsem po letech na iPhonu Samsung S10 a nestacim se divit, jakou zmenou ten Adroid prosel. Vsechno funguje, spousta nastaveni a prizpusobeni. To, jaky je to kus zeleza oproti iPhone nema cenu ani popisovat. Chtel jsem novej iPhone ale archaicky vzhled hmotnost a nakonec iOS me teda uz nepresvedcilo.

    Tahle kopírka s10 nezatopí ani Samsungu, natož applu. iPhony si dnes nikdo nekoupí, aby oslnil nějakou funkcí, kterou jinde nenajdete. To bývalo pěkných pár let zpátky. Dnes je to záruka 100% funkčnosti, bezpečnosti ale hlavně už jsou letití majitelé zaháčkováni v ekosystému. (Taky je tu část populace která jablko na zádech vidí jako známku prestiže).

Vložte vlastní komentář

celý text