Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo jo, zlatě, když to měli pod palcem původní tvůrci. Symbolický dolar ročně z toho dělal bezkonkurenční appku pro komunikaci, která dnes už jen upadá do stínů konkurence.

  Co to meleš? WA se stává stále populárnějším…

  Ano je, ale protože jsou lidé líný zkoušet něco nového. Nikdo si nezaplatí pár Kč za Threemu, nikdo si nestáhne Telegram, atd. Není to kvůli kvalitě, ale lenosti :)

  Co to meleš ty? Právě tím propojením s FB to upadá a začínají vystupovat klienti typu Telegram, Viber. Instagram taky dost upadá….kde jsou časy, kdy to byla originální platforma….než ji rovněž koupil Facebook, změnil ji…

  Roberte souhlasím s tím, že WA je stále nejpopulárnější. Většina populace nechce zkusit nic nového, viz. text výše. Ale zbytek lidí, který to trochu zajímají o bezpečnost, atd., tak od WA upustí.

  Většina alespoň v mém okolí používá WA a nechce nic zkoušet. Maximálně používají ještě messenger. Ale jakmile zmíníš něco jiného Threema, Telegram, atd., tak to je „To neznám, to zkoušet nebudu, nebudu se učit s ničim novým“, atd.

  Vzhledem k tomu, že noví alternativy WA jsou většinou od ruských programátorů, mile rád zůstávám nadále u WA. Raději ať mě čte nejaký blb v USA než v Rusku :-D

Vložte vlastní komentář

celý text