Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Microsoft Edge v betě používám již několik týdnů a zatím nejlepší prohlížeč.

  Každý má nároky ať už pracovní nebo “user friendly” jiné. Se soudem “nejlepší” bych byl opatrný.

  A já snad píší, že je to globálně nejlepší prohlížeč pro všechny? Jasně zmiňuji, že JÁ ho používám již několik týdnů a že je zatím nejlepší. Jestli tam někde čteš, že globalizuji pro všechny uživatele, tak nevím kde to vidíš.

  Každý se k tomu staví, že Explorer byla sračka a tohle bude určitě stejný. I já jsem se k tomu tak stavěl, ale u každého prohlížeče mi něco chybělo. Dal jsem tomu šanci a zatím si ho nemůžu vynachválit.

  Já mám vyzkoušený Brave a Vivaldi a ač třeba Brave je sakra rychlý, zápasil jsem s překladačem. To samé Vivaldi. safari mě nevím proč, jak se třeba vracím ve stránkách, na 2 sec. zamrzá, než se načte stránka.. Jak je na tom Edge s překladačem?

  …..Po několika letech trápení a vnucování Edge uživatelům operačního systému Windows ….. A apple nevnucuje Safari? to si piš, že jo

  Co to je za novinku??? Edge je pro Mac už skoro rok dostupný. Dnes vyšla akorát finální verze a to jak pro Mac tak i pro Windows. Žádná novinka se nekoná a peklo už zamrzlo před rokem. Zamrzne úplně až bude OneDrive klient pro linux.

  Proč by mělo peklo zamrzat? Edge je převlečený Chrome. Navíc Microsoft je ve věci tvorby svého SW pro Mac OS docela vstřícný, viz Office, atd. Takže žádné překvapení, pouze další bulvární titulek :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.