Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  a nechvástali se nedávno, že už vědí, jak iPhony odemykat i bez Applu..?

  to bude asi nieco oficialne, nieco ako TSA zamky a kluce, TSA zamkom si uzamknes batozinu, avsak pracovnici na letiskach majuci spravne kluce ti ten zamok otvoria bez poskodenia ak chcu urobit okontrolu

  pri kazdom zamku je to uplne jasne a zretelne napisane na reklamnom papieri a navode na pouzitie. nemaj pocit ze si odalil velke spiknutie a tajomstvo

  Realně to není nic, co může Apple vyhrát. Když si schváli zákon, bez jehož splnění nebude nové telefony možné prodávat. Tak Apple rychle stáhne ocas.

  Takový zákon nemá v USA moc šancí, protože ochrana soukromí je nedotknutelná a nelze ji paušalizovat. I kdyby to nějaký blázen navrhl a jiní blázni to schválili, tak Nejvyšší soud to zruší.

  USA pomahaji Applu uz od jeho vzniku 😂😂😂 ano naposledy jim “pomohli” treba uvalenim cel na zbozi dovazene z ciny 🤦‍♂️

  Ted to budou zlocinci a za par let obycejni lide co budou mit tu smulu ze se treba budou rozvadet nebo politici kterym bude treba nalozit ..Pokud Jablka pristoupi na odemceni ? tak to je konec a legalizace prolomeni soukromi vsech a kdykoliv ..Potom nema vyznam cokoliv zabezpecovat -urady tinto dostanou bic na vsechny ..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.