Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lighting už vážně nechci. Čekám s nákupem než bude USB-C, ale hádám dříve přijde zrušení konektoru úplně :(

  Asi jako bylo někdy miniUSB, že?
  Ano čekáš zbytečně. Zrušení je reálnější -> pro data!

  Podle mne bude magneticky nabíjecí port. Data už nemá smysl tahat přes kabel.
  Takže reálně budou tří/dvě kruhové plochy v hraně (asi dole) a k nim se přicvakne kabel a takto se bude nabíjet. Vyřeší se tím problém i s voděodolností.

  a přibude miliarda problémů s rušením, s malým výkonem nabíjení, se stíněním atd. atd. Drát je prostě drát a ten opravdu při přenosu elektrické energie ničím nenahradíš. Zvláště, pokud budeme chtít nabíjet stále rychleji a rychleji. Prostě hustota energie je klíčová a malou cívkou fakt přeneseš pouze „nula, nula, nic“.

  ….pritom „civkou“ je napajen cely svet – od elektrerny po koncovy spotrebic je po ceste nekolik (desitek) transformatoru. Qi nabijeni je defakto transformator.

  To same se rikalo, kdyz rusili jack. Ze drat. Ty a dal mas na stole kabelovou mys a klavesnici? Bo drat je drat. Chapes.

  Ano, mám na stole USB-C drátovou klávesnici protože reakční doba bezdrátu s mechanickými spínači je jaká? Tady někdo sežral hovno krále Šalamouna 😀
  Nepraktikuj wireless tam kde nejde praktikovat 🤷‍♂️

  Mám plné zuby těchto mini změn, jediný smysl dává upgradovat iP třeba z 6-8 na iP 11… 12. To že změní pár hran, jablíčko na zádech o cm níž a o setinu lepší procák, to je mega revoluce no…

  Takže u některých novinek střední třídy Samsungu jsem se dočetl, že letos uvedou pouhých 6 GB operační paměti RAM a u iPhonu za 43 tisíc je to uctihodných 6 GB operační paměti RAM. Všichni novináři, prosím Vás, přestaňte už konečně mít dvojí metr v senzační prospěch produktů od Applu, děkuji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější