Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  za mňa nevidím problém že serialov málo postupne ich pridajú , skôr je divné a zmätočné užívateľské prostredie a fakt že niečo je v aple Tv+ a filmy nie treba platiť zvlášť , HBO a Neflix zatial nemá v apple TV + konkurenciu

  nechápu v tomhle Apple. Mohli tam dát alespoň nějaké filmy, anime či italskou tvorbu. Teď tam mají fakt hovno. Mám to zdarma na rok, takže bych měl mlčet, ale i tak si to neodpustím. Takhle nikoho nenalákají. I těm mrzkých 140 kč je za ten obsah hodně. Teď koukám na Servant a libí se mi to. Jenže co pak dál. Zkusím See a pak jsem skončil.

  Mám to tak nějak stejně, Servant mně dost oslovil, možná See posléze. Nikdo nás ale nenutí to platit dál. Prostě sjedu co bude straktivní pro mě a pak off. Nabídka na to, kdy službu představili, není zase až tak špatná. Snaží se dát prostor “neotřelé” tvorbě. Netflixu jistě konkurovat nemohou – možná prozatím. Čas ukáže. Na Flixu je toho možná až moc, někdy se tam i ztrácím a pak než sleduju, jen hledám co si zrovna pustím. Na jabko+ je volba jasná vždy 😉

  Servant je takové Béčko, vše naumělkované, jakože TEĎ je atmosféra, trošku mi to přišlo stupidní, hlavně s tou hudbou jako. Tenhle typ filmů mám docela rád, ale než tajemno a nějaký děj, je to docela nuda, první díl mě trochu chytl, další jsem byl zvědavý, co a jak, ale ani u 8 dílu se nic nedozvíte a začíná to být sračkoidní nuda z které se veškeré tajemno vytratilo. Čekat jen na to, čí je to parchant a jak to bylo doopravdy, hlavně s tou holkou, to je dost málo. Po 8mi dílech to hodnotím jako sračku! Navíc to má mít prý spoustu dílů, takže další prázdné tupé díly, kde se nic neděje jsou na cestě…..
  See bude nejspíš podobný paskvil, asi jako vše, co je „Made in Apple“……
  TV+ jsem hodil do koše! 140 Kč sice není moc, ale pokud máte těch služeb více, nazbírá se to. To raději Netflix, tomu Apple TV nešahá ani po kůži šlapek, je totiž někde hluboko v zemi.

  Morning Show 10/10
  Truth Be Told 10/10
  For All Mankind 7,5/10

  Zbytek děs…
  See 5/10
  Dickinson 4/10
  Servant 3/10

  Za mě aktuálně na ATV+ není už vůbec na co koukat, bohužel.

Vložte vlastní komentář

celý text