Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Já teda používám Apple Maps a to kvůli jejich jednoduchosti a designu. Ano o počtu funkcí se samozřejmě v porovnání s GM netřeba dohadovat, ale designově mi sedí víc Apple Maps. Google Maps mi přijdou přeplácané, nepřehledné a designově zastaralé. O Wazu snad ani nemluvím – k čemu mi je, že vidím, kdo v okolních autech má zaplý waze? Akorát to na obrazovce překáží. Apple Maps udělaly za poslední roky velký pokrok, ačkoliv stále nejsou dokonalé, své přednosti mají. Návrh z článku je ovšem skvělý!

    No, pokud jezdis autem casteji, nez jednou za tyden na chatu a zpet, tak nemuzes svoji preferenci AM myslet opravdu vazne. AM totiz jsou v realnem provozu na silnici opravdu dost ”hloupe” v porovnani s GM a jsou absolutne tupe v porovnani s Waze. ;)

    Já tedy nepoužívám ani jedny. To radši mapy.cz které jsou jak pro Android tak pro iOS. Pro turistiku jsou obě tyto mapy absolutně nepoužitelné.

    Mapy.cz samozřejmě nabízí i slušnou autonavigaci.

    No, ale dnes nejde jen o dovedeni do cile, ale take o schopnosti odklonit te z trasy se zacpami. A to mapy.cz bohuzel nejsou schony. Ale na turistiku jsou samozrejme napy.cz c. 1, to je bez debaty.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.