Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  On se tím proslovem obouval hlavně do herců/hereček samotných.

  Volně přeloženo jako „Říkáte že jste se probudili (vy herci/herečky), ale podívejte se na společnosti pro které pracujete. Apple, Amazon, Disney.. kdyby ISIS založila streamovací službu, hned byste volali svému agentovi, co?“ (agent = zde myšleno ten co zastupuje herce, ne james bond)

  Zároveň se tím ale logicky obul i do těch společností, sám nevím co tím přesně chtěl říct, asi že by herci neměli pracovat pro každou velkou korporaci? Že by neměli kecat při proslovech do politických záležitostí a skládat svou řeč na základě aktuálních světových problémů tak, aby byli korektní, ale přitom o tom ví hovno? Nevím.

  Přesně! Ještě by bylo fajn, kdyby to LSA aspoň dobře přeložili, když to nepochopili…

  Ten začátek bych ale spíš podal jako: “Říkáte, jak jste uvědomělí, ale…”

  Tak nevím. Zdá se mi, že každý ta slova vnímá a chápe po svém. Asi bych se proto vyvaroval nařčením typu „někdo něco nepochopil“.

  Co je to proboha za trapáka ? No tak hlavně, že on je posledni dokonalej co moderuje takovej večer ikdyž mu to vadí. Holt prachy nesmrděj. A to, že někdo ve škole byl údajně daleko míň než ta nemocná ekoaktivistka a přesto tohle dokázal musí bejt k vzteku co

  Ricky je jeden z nejlepších stand up komiků na světě. Jeho humor ale nemusí sedět každému, ale naštěstí i v dnešní korektním světě je pořád toto možné .

  Volný překlad, pro ty, kteří se tu dohadují o významu:

  Apple udělal seriál o tom, jak je důležité umět se postavit za správnou věc. Ale přitom provozuje v Číně fabriky, kde lidi dělají za míň minimální minimální mzdu v nelidských podmínkách (to je význam slova “sweatshop”). Amazon, Apple, Disney… Všichni jsou stejní a vy pro ně pracujete. Kdyby ISIS založil streamovací službu, už byste volali svému agentovi. Přitom nevíte nic o reálném světě, nejste v postavení, abyste kázáli lidem a dávali politické proslovy. Většina z vás navíc strávila ve škole míň času než Greta. Takže jestli vyhrajete, přijďte si pro svou malou cenu, poděkujte a jděte do prdele!

  Ano, woke ma zde uplne jiny vyznam, nez ze se „produdili“. Jak pise nekdo vyse, je to neco jako uvedomeli, ale vic ironicky. Autor clanku tomu neporozumel.

Vložte vlastní komentář

celý text