Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple je sračka, ve světě notebooků, jen imbecil a totální negramot by jim cpal prachy za takové šitky!
  To je tady snad každý týden nějaký průser Apple…..

  KKTI
  Je videt ze jsi jeste nezabrousil na Android forum. Jak jsou tam lide zdeseni tim co jim provadi jejich telefon. Jak diky tem kramum prichazeji o penize. Denne si muzes donekonecna cist o mrdkach krere si lidi koupili a “usetrili”.

  Já tedy Macbook Pro používám se dvěma externími monitory, otevřený i zavřený a žádný pokles výkonu se nekoná. Asi to bude tím, že jde o pět let starý model, ještě z před USB-C éry.

  Faktem je, že s každým novým Macem řeším víc a víc problémů. USB-C zatopilo asi nejvíce. Tehdy jsem prodeje 2014-ky hořce litoval. Teď do toho raději moc nejebu, a když potřebuji cokoliv k připojení, beru originál a samostatně. Kdysi tento problém neexistoval. Jediné, co musel člověk vědět, bylo, že HDMI na Macu rozesere barvy a nejde s tím nic dělat. Teď musí člověk vědět o každém příslušenství naprosto vše.

  Kolik jsi těch MacBook Pro používal? Tvrdit o něčem, že je to totální „píp“ může buď ten, kdo to fakt dlouho používal a má jasně argumenty „tak je prosím sem napiš“ a nebo pravý opak. Tedy člověk, který neví o čem mluví. MacBook Pro si většinou nekupují lidé kvůli surfování na webu a koukání na YouTube. Většinový uživatel těchto zařízení je „většinou“ ten, kdo neřeší peníze, ale spolehlivý nástroj na práci. U Apple je to MacBook Pro u Microsoftu Surface Book 2. Budeš se divit, ale vlastním oboje a oboje funguje přesně na to, k čemu jsme si to pořídil :).

Vložte vlastní komentář

celý text