Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mě to jde/šlo v pohodě smazat. Zkus zkus nainstalovat a odinstalovat znovu. Pokud mas AW, tak pockat, až se to nainstaluje do hodinek.

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda lze seřadit fotky ve sdíleném albu podle data a času pořízení? Vše vyfoceno a natočeno zařízeními od applu. Konkrétně mám na mysli, když založím sdílené album, přidám do alba přes icloud odběratele a začneme tam všichni nahrávat fotky a videa. Když tam vše nahrajeme, tak se to neseřadí podle data a času, ale podle toho, jak to tam vložíme. Takže pak je v tom albu chaos, když to nejde neseřadit. Nevíte, jak na to? :)

    Ahoj, nevím jestli je to problém, ale já mám na icloudu šíleně pomalý upload (méně než 5Mb). Taky to máte takhle, nebo je chyba u mě? Díky za odpověď.

    Ahojte, ako funguje upgrade iCloud ak ja mam 50 gb ako family organiser + dvaja rodinny prislusnici maju tiez 50 gb co ide z mojej karty ako purchase sharing. Ak upgradnem na 200 gb alebo 2TB tak musia si oni zmenit plan alebo automaticky sa im downgradne na zaklad 5 gb ( to asi nie 😀 ) ak si zrusia svoj 50 gb na 5 gb ale uz bude family sharing na 200 gb tak data v iCloude by to nemalo nijako ohrozit, prip poredte na co si dat pozor, dik

Vložte vlastní komentář

celý text