Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je presne vyhoda produktu Apple, je cilovano na lidi, kteri nechteji nebo nemohou venovat prilisnou mozkovou kapacitu na ovladani zbytecne slozitych zarizeni jako je napr. telefon s Androidem, mixer nebo role toaletniho papiru.

  Co jineho poridit sedmiletemu degenovi, co jeste v ruhe tride ZS zere male plastove predmety?

  Navic provazany Apple ekosystem umoznuje i vteto oblasti netusene moznosti, napr. muze jemnym vibrovanim airpods podporovat peristaltiku strev.

  Me to smysl dava.

  A zase někdo kdo neumí nic jiného než do někdo rejpat. Myslíte že kdyby to sluchátko bylo od někoho jiného tak by to to dítě nesnědlo? Vy asi taky nebudete zcela normální.

  Klid, tohle psal jenom nějakej trojskej kůň, možná xHelper, těch teď po Lagdroidech létá spousta, skutečnej Jouda s Hulahejem o tom nemusí mít ani tucha 😎. Jinam doufám, že vše dobře dopadne, Airpods jsou alespoň ze zdravotně nezávadného materiálu, ještě že nespolkl ty toxický napodobeniny, co vyrábí Samšunt, Hulahej a Kšaomi 😀

  Ja osobne pouzivam android, ale apple je v pohode. Jen nechapu jak se mu povedlo zkonzumovat sluchatko, snad bezbolestne vyleze ven a bude ho dal pouzivat :) :D

Vložte vlastní komentář

celý text