Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Sklo nepoužívám, protože se pod něj při lepení vždycky dostane nějaký prach a jsou tam miniaturní bubliny. Což u telefonu za 40k prostě nesnesu.

  Telefon nijak nečistím, jen párkrát za den utřu o triko jako každý.

  Baterku taky neřeším a kombinuju bezdrát a rychlonabíječky.

  A stejně telefon vypadá po dvou letech jako nový a vždycky ho snadno prodám…

  Takže asi tolik k článku :-D

  Neumíš lepit sklo a nebo jej kupuješ na Aliexpresu. A myslím, že s tím tel za 40tis trošku kecáš. Takže asi tolik k tvému komentu.

  S tím kvalitním sklem je pěkná blbost.
  Koupil jsem panzer glass za 900 a vydrželo 4 měsíce.
  Pak jsem koupil sklo z Činy za 30 Kč a úplně na pohodu sklo drželo a když třeba po třech měsících prasklo,ze jsem se nekde odřel,tak jsem dal za 30 další.

  Tak tak. Já ta mám sklo z Číny už skoro dva roky a pořád je jak nový.

  Přesně tak, mě sklo z číny vydrželo v pořádku na telefonu přes 2 roky (a bez bublin a prachu, jak píše expert o koment výše) a manželce ho měním 3x do roka … zaleží jak ho používate.
  Ochraná skla za několik stovek je jen byznys, když si někdo koupí telefon za 20-30k, tak si říká, že by pro jeho ochranu měl udělat neco víc a koupí raději drahé sklo s vidinou, že čím dražší, tím lepší, ale pravda je někde jinde…

  Sklo používám, ikdyž je pravda že u iP X mi trochu vadí při přejíždění zespoda displeje, ale obal jsem sundal – ten iPhone je prostě nejkrásnější „naostro“ a po několika letech, až jej budu měnit za nový, nepotřebuju, aby vypadal jako nový. Měl by jít „do hrobu“ prostě zhuntovanej :-)

  No je sice pravda že žádný iPhone jsem zatim neprodal. Ale vždy ho věnuji dále do rodiny. Nepoužívam žádný obal nebo sklo. Ale AppleCare+ obětuji sice cestu do Raichu nebo Rakouska, ale myslim si že to za to stojí. Cokoli se mi s telefonem stane tak si buď necham udělat celkem levnou opravu nebo si ho necham vyměnit za nový… Co nechápu je spíše ten fakt, že si mraky lidí stěžuje na to jaké barvy má iPhone jak ten telefon vypadá. Když pak stejně příjdou a utopí ten telefon v obalu a v nevkustnym skle…. Upřímě kdybych to tak měl. Tak je mi jedno zda mam růžový nebo černý… A ono když se k tomu telefonu nechová člověk jako hulvát tak i bez obalu vypadá perfektně a dá se skvěle prodat… Mám teď iPhone 11 Pro, a ani ne měsíc po vydání si někteří lidé stěžovali na extra lehké poškrábání.. Telefon mam od prvního týdne prodeje a zatím jsem tam našel jeden mikroskopický vlásencovitý škrábaneček… Takže pak si člověk asi může domyslet co s tim ti lidé dělají….

  Souhlas, zabalit krásnej iPhone do obalu, ještě nějakého z Číny za pár kaček, kterej po měsíci zežloutne, je tak trochu hřích…

  Naprosto tragický výběr materiálů u iPhone 8 mě šokoval, horší, než nejnižší řady od Samsungu… Takže bohužel obal a smíření s tím, že display bude vypadat jako by byl nošený s klíčema v kapse… Zoufalost, když někdo dělá design jen proto, aby se musel zabalit do centimetr tlustého, gumového kondomu..

Vložte vlastní komentář

celý text