Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ještě jednodušší způsob: Každý den se s nimi koupejte, šampón jim neškodí a jsou pořád čisté. Koupu se s nimi od Series 0 a nikdy nebyl žádný problém.

  No a jinak na kožený řemínek určitě vodu nepoužívejte. Samotný Apple před tím varuje. Zničí se.

  Kup si Garmin a nebudes tyto hovadiny resit. Fenix 6, nisim je nonstop, delam s nimi vse. Obcas je umyju mydlem a jednou za cca 2-3 tydny nabiju. Apple Watch mi lezi v supliku.

  No vidiš, já zase nechci při každém úkonu vytahovat mobil, ale obsatarat to z mobilu. V tom mi nějaký Garminy budou k hovnu. A jestli si každý den s mobilem dám nabít i hodinky? To mě vážně netrápí, alespoň nemusím řešit kolik mám % a prostě to tam každý večer šoupnu. Ty hovadino.

  A co treba? Treba pocitani? Nebo kresleni a uprava fotek? Nebo to vsechno znamena budik, pohybova aktivita a ovladani pisnicek?

  Ja jen, ze to je opravdu huste a cool, kdyz diktujete emaily s rukou u ust – to je tak adi jako “kdyz to mam, tak se tim klidne pojebu, jen abych to vyuzil…”

  Pro negramota trollika to je třeba zaznamenávání spánku.
  Jak blbeček nemusím vyndavat telefon kvůli věcem jako je kalendář, things 3, sportovní výsledky, počasí. A to jsou pouze základní věci, ale to analfabet, který má tak nudný život nepochopí :)

  Jinak ano, i triviální úkony jako ovládání písniček, pouštění podcastů, odepisování, vyhledávání restaurací, překládání, atd., atd. mi ušetří ten čas a námahu, že nemusím všude tahat mobil a nebo ho vůbec vyndavat. Jednou až vyrosteš a vytáhneš mozek z prdele, tak to pochopíš.

  Jasny, zaznamenavani spanku ktery Applisti nepouzivaji, protoze jim nevadi baterka, kdyz to prece kazdou noc hodi na nabijecku

  Kdyby sis o tom neco zjistil, tak to zere predevsim baterku iphonu. Tudiz staci mit iphone na nabijecce a na hodinkach ti to vezme max. 10%. Ale chapu, ze neznalek jako ty to nemuze vedet, kdyz o tom vi hovno, ale dela chytraka :)

  Já s AW taky dělám všechno a nijak je nešetřím. Garmin by mi ale byl k ničemu, umí toho tak desetinu oproti AW. A že nabíjím jednou za 2-3 dny mi vůbec nevadí.

  Kup si Apple watch a nebudes tyto hovadiny resit. Apple watch , nisim je nonstop, delam s nimi vse. Obcas je umyju mydlem a jednou za cca 2-3 tydny nabiju. Garmin mi lezi v supliku.

Vložte vlastní komentář

celý text