Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Vyměnil jsem Android za iOS, zvykl jsem si. Chtěl jsem vyměnit i Windows a Linux za Mac OS, ale to nejde, začal jsem u Cataliny a taky hned skončil. Apple má na svých stránkách seznam podporovaných zařízení v kterém je můj externí box na grafiku i grafika, ale nefunguje to, háže to White screen of death a apple na to kašle, aby to opravil, byť jsou toho plná fóra.
    Takže dál používám Linux a Windows, tak snad příště, někdy zase na shledanou u nějaké opravené verze Mac OS.

    Jo a pro autora článku, ty si raději nic v oblasti IT nepřej, měl by ses doučit nejelementárnější základy, začni třeba snímkama obrazovky, to co je ve Článku, je vyložený děs na zblití.

    Jako měsíčního nováčka, přecházejícího z linuxu mě nejvíce chybí možnost otevřít další instanci aplikace kliknutím na dock ikonu s Shiftem nebo třeba takový detail, jako je zobrazení kalendáře po kliknutí na hodiny. A ze všeho nejvíce mě štve ta klávesnice. To vymýšlel snad nějaký zhulenec. Na ostatních systémech fungují ty samé AltGr+něco pro vypisování spec. znaků, ale Apple si řekl ne, znepříjemníme jim to :-D Časem si na to asi zvyknu, ale pro programátora je takový rozdíl v klávesnici příšernost.

Vložte vlastní komentář

celý text