Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, co k tomu dodat 🤔 článek úplně o ničem.
  To si jako autor myslí že všichni nosí mobil na šňůře u batohu hezky venku na “ větru a dešti“ 😂
  Každý ho má hezky v kapse, co nejblíže tělesnému teplu 😉

  Nejlepší je nestarat se vůbec ,proč také je to spotřební věc,telefon má sloužit mě a ne já telefonu.

  Steve Snobs: meleš sračky
  Mě se v zimě nikdy nevypnul a ani jsem nezažil vysší odchod baterky. Stejně tak u kolegů. Chceš na tůru v mrazu vole? Nekupuj si iphone. My co v zimě jezdíme v autě z domu do kanclu a na schůzky do kaváren, tak nás to netrápí. V opačném případě si kup Caterpillar

  Tak já mám Huawei Freelace a vydrží i 14dni. A když je třeba napichnu je přímo do USB-c do telefonu. Za 5 min nabíjení další 4h hraní pche tampon může jít klouzat

  Huck
  To ze si nekdo temer v roce 2020 koupi Android vypada prinejmensim smesne.
  Vetsi akt zoufalstvi uz snad nemuze byt.

  Proč je a android směšný? Upřímně, nebýt zvyklý na propojení telefonu, laptopu a tabletu, naprosto v klidu bych si nějaký Samsung pořídil.

  Lulz:
  Jj lepší se honit za 8k rozlišením na 5,5” 🤦‍♂️
  Co řiká baterka? A co gpu? Nezahřejvá se to při tom potřebném rozlišení které vlastně poznáš? Prober se tvl. Od cca 330dpi nepoznáš pouhým okem rozdíl ani kdybys byl po laserové operaci očí ty klaune. A radši dam 20 za iphone než za samsung nebo huhlavei z hradu.

  “Prober se” a vytahne baterku, kdy do iph osmicky mel Apple suverenne nejmensi 1800 mAh? Jsi troll nebo uplny hlupak?

  Ani jedno, jedu na osmičce od začátku a nabijim jednou denně (vždy večer) a velikost baterky v číslech mě fakt netrápí. Vydrží celý den a to mě zajímá.

  Tak to ho, Stando (velky sefe, ktery jezdi autem do kanclu a na schuzky do kavaren) asi moc nepouzivate, kdyz Vam vydrzi cely den.

  U takoveho formatu, jako jste Vy, bych cekal, ze telefon bude bez energie uz dopoledne, jeste pred tim, nez nalozite sekretarce ohnite pres kopirku a nez vybrknete jedno Star Bucks organic latte.

  je to spotřební zboží, tak jaké pořád omezení, a psát takového kraviny, podle článku nesmím s iphonem nikam, když se změní teplota, bože..

  No nevím jak většině, ale třeba mně, přítelkyni a i dalším kámošům se iPhone vypne i kolem 5 stupňů úplně bez problému. Tak nevím, kde  vzal 0-30 nebo kolik

Vložte vlastní komentář

celý text