Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „ Zatímco ještě před pár lety by mě absence pokročilejšího multitaskingu známého třeba z iPadů u iPhonů víceméně nevadila kvůli jejich úhlopříčkám, nyní je již situace zcela opačná.“
  Jednak se naučte psát mě/mně a jednak ta věta sama o sobě nedává smysl. Teď by vám to teda vadilo?

  Já bych si přál, aby na iPadu zase normálně fungovalo předčítání textu. Neustále se to vypíná, případně přeskakuje celé odstavce. Chudáci nevidomí.

  Já bych byl rád, kdyby se vrátila velká ikona zesílení hlasitosti – to fuj po okraji displeje mě neskutečně vytáčí…, není to nijak moc vidět… a na slunci už vůbec ne.

  Počítačový režim jako je Dex bych si přál nejvíc. V konektoru problem hlavní nevidím, hlavním důvodem je, ze by si degradovali prodeje počítačů. Samsung v podstatě žádné nemá, takže jemu to nevadí a je to konkurenční funkce, kterou kromě Huawei nikdo nemá.

  … jinak řečeno aspoň částečně dohnat konkurenci …

  Asi tak, tím bylo řečeno vše. Ale to by ten zabugovaný „systém“ museli už konečně odladit. Třeba multitasking iOS neumí doteď dobře. Dále, jako jediný mobilní OS neumí zobrazovat kurzor. Sice teď v iPad OS přišla atrapa, ale snad to soudruzi doženou a spraví k použitelnosti.

  Možnost zapnout a vypnout GPS v ovládacím centru. Furt se proklikávat k nastavení je vopruz.

  Zvlastni, tohle jsem za 7 let nikdy nedelal. Patris k tem paranoikum, kteri se boji sledovani? :-D

  Adam – opet Adame, ze?! Tve EQ je skutecne tak nizke, ze neexistuje. Co si komu udelal, ze existujes?! Kolik ti je? Mene nez 3roky! Vezmi si dudlika a nezasahuj do neceho, co je ti navzdy zapovezeno!

  Buď je paranoik, ezoterická guma, nebo vyšinutý jedinec, sledovač konspiračních teorií, apod. nebo všechno dohromady + negramot k tomu. Řekl bych, že mu možná vadí spíš VYZAŘOVÁNÍ. Chudák malej.

  Já bych chtěl aby byl opět normální regulátor hlasitosti, aby opět byla při editaci textu lupa a aby to nebylo tak zabugované jako IOS13. To by mně úplně stačilo ke štěstí.

  Přála bych si aby měl iOS stejný možnosti nastavení jako má Android 🤗
  Víc k tomu není co psát …

  Ale od toho tu je android ne? Proč mít něco jako dva androidy?

  Až se ostatní výrobci naučí , nebo spíš až jim dojde že lidi nechtějí v kapse “tablet” ..
  Tak se vrátím zpět k Androidu 😉

  Ale očividně „TABLET“ lidi chtějí tahat po kapsách. Proto Apple dělá čím dál větší telefony.
  btw: Jako holka bys měla mít mobil v kabelce, né po kapsách, jak nějaké nevzdělané jelito z chlíva

  Je fajn že tu někdo znevažuje mé jméno.
  Tablet lidi po kapsách tahat nechtějí. A Ty budeš asi jinej imbecil když nazveš někoho jelitem z chlíva. Sám si tahej telefon v báglu. Proti gustu… nechceš se vrátit ke kabelu idiote?

  Jedno z mnoha prani – omezeni vyvoje noveho iOS a namisto toho zamereni na kvalitu a bezpecnost “trinactky” vcetne updatu atd.

  Tak to se ti už splnilo na plné čáře. iOS je nejzastaralejší operační systém, který čumí androidu na šlapky, někde z nitra země…..
  Ale i iOS jednou snad Android dožene, nebo se k němu alespoň na světelné roky přiblíží.

  Siri v češtině! jenže tipuji že to bude tak v ios 39 😢

  Nebude, CR, SR je malý trh. To je dôvod.

  Pro Amíky jsme poddruhy, takové pologramotné opice, co právě slezly ze stromů, takže tady na východ se kaká, CZ nebude. No a jestli někdy bude, tak už bude pozdě, lidi co AJ neumí všichni vymřou, generace většinou nad 40 až 45, co AJ neumí a učit se nechcou…..

  Mě už je to úplně jedno. Dávám iP11 pryč a už nikdy me nic takového do baráku nesmí! Telefon, který umí historii hovorů na tři dny a nedokáže mi zobrazit u kontaktu posledních pár volání, je hnus! Ano, je to pro mě důležité. Týdně příjmu přes 100 telefonů A potřebuji vidět historii za celý týden. OEM systém za 21000 se nevyplatí!

  Máte pravdu, aplikace Telefon je asi 10 let stará a už v první (vlastně dosud posledni) verzi byla hluboko za schopnostmi nejlevnějších tlačítkových telefonů. Nezvládá absolutně žádné základní funkce, které zvladaly i první Nokie, Dancal, atd. Avšak ecosystem Apple jako celek je velmi dobrý, i kdyz s některými nesmyslnými chybami, které se nesou skrz revoluční updaty systemu se musí člověk smířit a pochopit, že cas na jejich opravu bude cca za deset let po objevení.

  Jenom dotaz, k čemu ? Tolik lidí jako vy, kteří dělají tolik telefonátů, zase není tak mnoho proto, aby se nad tím Apple pozastavil a udělal z iOS vpodstatě “druhý android”. Tečka. Běžní uživatelé tohle nepotřebují, což vidím že vy nejste, tudíž bych vám 100% doporučil Android. A jestli kvůli tomu, že jeden systém nemá něco, co ten druhý má, na něj nadáváte, asi vám nedochází, že na trhu je jak Android, tak iOS, stejně tak tolik výrobců z toho důvodu, že každému vyhovuje něco jiného, stejně tak je to s auty. Pokud by tu podle vás měl být pouze Android a navíc ještě jenom od jednoho výrobce, vrátili bysme se do doby komunismu, kdy nám soudruzi diktovali, co tady bude a co ne, bez ohledu na to co lidé opravdu chtějí nebo nechtějí, jestli jim to vyhovuje nebo by chtěli něco jiného. Zdar a sílu, hňupe.

  Ajajaj, hňup se ozval a negramot k tomu. Právě, že iOS a lízači Amerických análů, dříve pravděpodobně rudokožci, tady nevidí, že Apple tady diktuje, co tam bude a proč to tam bude, nějaká zpětná vazba a sebereflexe ja Apple u prdele, on sere na uživatele, má je za tupé hovada, které je potřeba přesvědčit co potřebují a jak se mají chovat. Jsou to bezduché loutky, tak jim Božský Apple nalije tu duši, do těch jejich prázdnejch nádob, hlav. Směšné tady stále vidět kvičení těchto proAmerických análníků, kteří jsou úplně stejní, jak Komanči, akorát přebarvení. Hlavě lidi nikomu nelezte do prdele, ať je jakejkoli a z nikoho se hned neposerte, jak tady nĚkteří jsou vysraní z Apple. Je to jen značka, nemá žádnou hodnotu, ani ukazatel kvality, nebo bohatství člověka.

  Tak to buď rád, že jen 21 K, mě stál iP skoro 40 K a musím říct, že tento OEM osekaný systém až na kost neumí skoro nic, krom diktovat lidem, jak ho mají používat. Já volím svobodu říkám YES pro Android.

  Ahoj všem.
  Za mně mass storage a „normální“ hudební knihovna po složkách.
  S kolegou výše ohledně historie volání a detail akci u kontaktu nelze než souhlasit, tohle je fakt slabota.

  Vždycky se najde debil s poznámkou „kup si samsung“ WTF??

  To byla první velká věc, co mi na iPhone chyběla. Brzy jsem ale zjistil, že to možné je, normálně mám svou hudbu ve složkách nahranou přes kabel (nebo přes wifi, či google disk, teď nevím) na úložiště zobrazené v iPhonu. Akorát člověk musí mít přehrávač hudby Jet Audio.

  Já bych uvítal vyhledávání ve smajlících, jako je to na Macu. Z velké části mě živí sociální sítě a hodně by mi to usnadnilo život. No a pak ten multitasking jako na iPadu. A ještě návrat plnohodnotného landscape režimu, jaký jsem měl třeba kdysi na 6 Plus. Docela mě šokovalo, že ho 11 Pro Max nemá.

  Pan designér by chtěl z iOS udělat Android. Ať rovnou přejde na android. Mně se widgety na home obrazovce, univerzální tlačítko „zpět“ (na co proboha) a další věcí z androidu prostě nelíbí a proto mám iOS..

  Tobě se to nelíbí, protože jsi to nikdy neměl, nebo pořádně nezkoušel. Mít widgety je fajn i iOS je má, ale jen v omezené formě, ostatně jako všechno na iOS. Ani ikony si nemůžete dát, jak chcete. Tím myslím dát třeba na jednu obrazovku libovolný počet ikon na libovolné místo – např tři ikony nahoře a pak jednu dole, nebo ikona mezera ikona, atd. prostě jak tě napadne. Na iOS se to štosuje vše za sebe a jde to jen přehazovat. Taky by se iOS mohl konečně naučit multitasking, občas laguje jak droid za pár tisícovek. Používám aj Pixel Samsung Huawei aj iPhone 11 Pro (nojo, mám 4 telefony, ale různě to střídám a u sebe mám vždy dva).
  Všechny telefony skvělé, ale plné různých nedodělků, jak v designu, tak v OS. Spojit oba světy iOS a Android a máme tady nového krále! Nebo napsat něco úplně nového, co všem vytře bulvy.

  S ikonama naprostý souhlas, to mě sere od samého začátku iOS. Mám rád svůj bordel 😂
  Napsat úplně novej OS není legrace, navíc to stejně všichni budou připodobňovat k těm už existujícím.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.