Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Využil som tento Apple repair program v ČR, dĺžka opravy aj s vrátením NTB cca 11dní, všetko bezplatne a riešil som to cez iSTYLE, ktorý má pravidelne informovali. Takže ak máte niekto pochybnosti, že na oficiálnych stránkach sa tento “repair” program nenachádza, naozaj to funguje. Taktiež to využil aj ďalší kamarát a sme spokojný. Jediné čo potrebujete, je doklad o kúpe zariadenia.

  Aj slovenský istyle to zoberie?

  Asi ano, na jar tohto roku mi tak vo Swiss (autorizovany Apple service partner) vymenili na MbPro 2015 13″ cely display panel bez problemov (a neziadali ani doklad o kupe, stacilo im S/N).

  Mzone/iStyle apod. aj tak to zaslu do autorizovaneho Apple servisu.. cize je rychlejsie a jednoduchsie ist do servisu priamo.

  Kto uz nema zaruku, funguje aj Listerine, google Listerine + staingate. Odskusal som. Pridete sice o antireflexnu vrstvu a displej sa bude lesknut ako psie gule, ale lepsie ako sa pozerat na tei flaky….

  Smutný je, že při opravě člověk dostane displej, kterej má stejnou vadu 😔

  Asi tak, reklamoval jsem svůj mac před pár lety, vyměnili mi displej a o rok později jsem s tím stejným problémem musel jít na servis znovu.. Naštěstí po druhé výměně displeje ta vrstva zatím drží.

  Holt co nadelate. to je Apple, radoby druha nejhodnotnejsi firma na svete!!
  Ve skutecnosti jiz dlouho neni!

Vložte vlastní komentář

celý text