Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Limity sú nezmysly navrhnuté výrobcami. Každé vyžarovanie je škodlivé. Treba používať hlasitý hovor alebo sluchátka.

  Jasnacka se elmag zareni je straslive zlo, viz tato tabulka:

  FM radio ≈90 Mhz so 3 meters – 0.0000004 electron volts per photon
  WiFi ≈2.4Ghz so 125 mm – 0.00001 electron volts per photon
  Cell Phone ≈5.6 Ghz so 54 mm – 0.0000232 electron volts per photon
  Red Light 450 Thz so 700 nm – 1.77 electron volts per photon
  rentgen – 100000 eV
  radiace gamma – 100000000 ev

  V kostce, fotony o energii Xray (rentgen) a vyse maji dostatecnou energii, aby mohly poskozovat DNA.
  Fotony tepelneho zareni ne.
  GSM zareni ma o 5 radu nizsi energii ne tepelne zareni.
  Jediny mozny fekt na lisdkou tkan, je velice mirne ohrati, srovatelne s tim, ze na hlavu chvili sviti svetlo zarovky.

  Tak hlavne moc necum do krbu, ty fotony maji priblizne stotisickrat vysi energii, to te zabije behem pul sekundy. A co teprve slunce, absolutni peklo.

  Problem vseobecneho volebniho prava je v tom, ze o technickych problemech rozhoduji nevzdelanci bez sebemensiho tuseni o pozadi problemu.
  Pak vznikne prusvich, jako je elektromobil, ktery jeste zhorsi problemy zpusobene automobilovou dopravou.

  Však slunko je velmi škodlive, proto se nedoporucuje sluneni. Jako kdyz nekdo tel. pouziva z rozumem, tak OK, ale kdyz vidim v tramvaji bloncky, co maji telefon u ucha i hodinu…..
  Me osobne treba po delsim telefonovani opravdu zacina bolest do ucha a hlavy, jsou tu totiz energie, ktere se jen tezko meri a vedci na ne teprve prijdou. Tak, jak jsme prisli na rentgen a dalsi veci, ktere byli kdysi scifi, tak veda pokracuje dale, jenze v nektrych odvetvich (mozna zamerne) hrozne pomalu.

  Ty limity určili samotní výrobci. Původní limity byly cca 10x nižší. Když se do jich výrobci nedokázali ani po všech opatřeních vejít, zaplatili si snížení. A hle najednou to škodlivé není

  Jen kecy blbe. Kdyz lide jaou blby a chrapou s mob u palice tak at jim tam zari xxx skodlivin. Stejne se uz u nich nema co poskodit asi tak jednoduche zamezeni skodliveho zareni. Ale zas vse zari. Wifi router tez a je toho vice. Nejake limity jsiu nesmysl. Jaka je realna hodnota a jakou tvrdi vyrobce. Jen doporuceni limit ale nikdo ho nekomtroluje zda vyrobce dodrzuje.

  Určitě každé zařízení je svým způsobem škodlivé, nicméně žijeme v době, kde všude kolem nás je wifi, kde nás všude kolem obklopuje elektrotechnika a pokud někdo netelefonuje x hodin denně, nemyslím si, že by mohly být následky nějak fatální. Já třeba volám především přeš AirPody a taky není zaručené, že je to „zdravější“ než mít telefon u ucha. Článků o škodlivosti AirPodů taky bylo už dost… ale miluju je a nevyměnil bych je :-)

Vložte vlastní komentář

celý text