Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je totiž největší hovadina. Aby šel vypnout iphone aniž by se dotyčný přihlásil. Když ti šluknou iphone okamžitě to vypne a rozebere na součástky. Jinak je ten kradenej telefon k ničemu.
  Tohle by tam měli implementovat

  To je samozrejme velice hezka myslenka, bohuzel protipravni. Kazde zarizeni se musi dat z pezpecnostnich duvodu uzivatelsky vypnout i kdyz do nej nemas povolenej pristup, jinak by nemohl na trh. Minimalne ve statech tenhle zakon je a predpokladam, ze jinde ve svete taky.

  Uvazoval jsem, ze na primitivni „zabezpeceni“ napr. auta by se dal pouzit ten spekulovany apple token, jak se o nem v zari psalo. Jestli vydrzi treba tyden nebo dva nabity, tak by se nechal nekde v aute a nalezly by jej treba i okolni iphony, kde je funkce Najit v iOS 13 jeste vylepsena.
  Navic ten token je mala vec, ktera by se dala lepe schovat.

  Hej michale zpet na strom se vrat. Ip jde vypnout aniz bys ho musel nejdrive odemknout :-D

  Co to má jako být 😂, aplikace na lidskou debilitu?
  Nechat nastartované a odemčené auto i s cennými věcmi, a jít na záchod… může jen retard.
  Ale čemu se vlastně divím, svět je jich plný 🙄

  Ale i pro ty méně nadané je tu Apple a všechny jeho výrobky, co dávají smysl a prostě fungují. Paní se jistě zamyslí a koupí si za peníze, za které by jinak musela koupit nový vůz, třeba nový iMac Pro ve vyšší konfinguraci a možní ji ještě zbyde na jedno sluchátko AirPod 1. generace.

  Pro Jojo: opravdu by jsi se měl naučit číst 😉
  Pokud je někde v nastavení skrytá možnost aby šel telefon vypnout pouze po jeho odemčení tak se s námi prosím R7 poděl o info.
  Ať to zlodějům uděláme zase o něco složitější

  iPhone x a vyšší spouští zamykacím tlačítkem Siri, takže ho vypnete jenom v nastavení. Starší iPhony jdou vypnout zamčené.

  jenže stiskem bočního + horní hlasitosti vyvoláš vypínací screen i na zamknutém iphone X a výše. obecně bych tu možnost vypnout nechal jen v nastavení.
  Na druhou stranu spousta lidí má přístup do ovládacího centra i se zamknuté obrazovky a tam má možnost vypnout BT, WF nebo zapnout Letadlo. Takže taky možnost jak telefon alespoň z části odříznout od poloh.

  Ten vas slavný apple ma od verze iphone 4 až do verze iphone x chybu v bootloaderu a jde parádně obejít activation lock ,tak už to tak bezpečný není co.A bůh ví co v tom všechno ještě je.A těch funkcí co to neumí. Mraky chyb v ios13 od bety neopravené ,kdybych to tu popsal tak mi nestačí stránka.IOS byl dobrý system do verze 10.Android byl špatný do verze 6.Ted se to točilo a to dost rapidně.

Vložte vlastní komentář

celý text