Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já myslel že je to stránka o applu

  Zřejmě jste o Philips Hue příliš neslyšel. S Applem a Home Kit je to dost propojené.

  Romane vůbec jste to nepochopil. Porovnání Cola/Fanta je zcela mimo, jelikož v tom českém rybníčku není žádný kvalitní vyběr, ať už jste to vy, mobilenet, atd., tak se převážně jedná o sponzorované (zaujaté) recenze nebo pouze převzaté články bez zjištění podrobnějších informací a tím dezinformujete čtenáře.

  Dále já nikde neříkám, že ohánět se návštěvností je špatné. Ale argumentovat ve stylu „nám na web měsícně, ročně přijde tolik a tolik lidí, tudíž jsme super kvalitní“ je docela mimo realitu. Návštěvnost není přímá úměra kvality. Youtuber co natáčí bizární věci a má Xkrát větší sledovanost, se taky neoznačuje za kvalitnějšího youtubera, než ten s menší sledovaností, který natáčí edukativní a kvalitní kontent.

  Podle mého je chyba si u článků nezjistit adekvátní informace, ale hlavně ho převzít a napsat. To jestli mně vyhovuje si přečíst 3 kvalitní články nebo Frantovi 20 méně kvalitních je subjektivní a záleží pouze na vás, jak to chcete vést. Ale například recenze na vašem webu (ne nejste jediný, nebojte) se nedají ani brát vážně. Snad každá recenze nějakého produktu je sponzorována, tudíž ovlivněna. Ať jsem si otevřel jakoukoliv recenzi, tak kritika nikde. Ano objeví se tam věta například „kryt jsem používál pár týdnů/měsíců, časem začal žloutnout, ale nebylo tak strašné“, co je tohle za kritiku? Přeci kryt za několik stovek korun by si tohle neměl dovolit a je to výrazná chyba krytu a má to být zdůrazněno. Stejné recenze powerbank. Proč neuvedete reálnou hodnotu mAh, účiník? Si to od toho dodavatele zjistěte. Ono uvádět 5000mAh je krásná věc, ale realita není taková, že mobil s 2500mAh baterií nabiju 2x. Neměl bych se z recenze dočíst kolikrát ho reálně mohu nabít? Dále nikde třeba nevidím výrazné zahřívání powerbanky, tudíž i telefon pokud využívá bezdrátovou powerbanku. Tohle jsou prostě základní věci, které by měli být v recenzých zmiňovaný. Jestli bude reklama v 1 z 20 nebo 20 z 20 článků mi je zcela ukradený. Ale rád bych kvalitní recenzi, která neni ovlivněna zadavatelem, protože přesně tak je píšete, když se na to jako čtenář kouknu. Totéž platí o běžných článcích. Když už se rozhodnu si někde přecíst článek (třeba tady na LsA), tak si chci přečíst 100% pravdivé informace a ne abych byl na váškách, zda-li je to pravda či nikoliv, a musel si jít ty informace ověřovat.

  Jinak je to samožrejmě Váš web a budete si s tím nakládat dle svého. Já jako čtenář pouze dávám nějakou kritiku, a že nejsem sám. Třeba si z toho nic nevezmete a budete pokračovat v tom stejném. Na druhou stranu si z toho třeba něco vezmete a trošku pozměníte vaší filozofii.
  Ale nebudu dělat, jak je vše sluníčkové a že mi nic nevadí. :)

  V tamci HomeKitu to je i o applu
  Jen by se redakce mohla zamerit i recenze vecich do homekitu

  To by si s tím museli dát práci. To by nemohli jenom tak převzít článek a nebo dostat napsanou recenzi produktu od sponzora :D Si s tím přeci nebudou dávat takovou práci, ne? Nebuď blázen

  Děkujeme za inteligentní komentář. Přitom by stačilo trochu hledat a třeba by se vám podařilo na recenze produktů s HomeKitem narazit. Máme jich na LsA celkem dost.

  Nemáte za co Jiří. Nemám potřebu si tu něco vyhledávat, když 9 z 10 recenzí je placená propagace s nulovou hodnotou. Nehledě na to, že mi stačila konverzace s Vámi na facebooku. Když se zákazník dozví, že je to Váš web, že si sem můžete přidávat co chcete a jestli se mi to nelíbí, ať jdu jinam. Následně se oháníte nějakýma proklikama nebo návštěvností webu, která má nulovou hodnotu. Ale o kvalitě webu svědčí samotné velké množství článku. Ono vydat 20 článku denně je krásná věc a statistika. Jenže 19 z nich je tak odfláknutých, že si člověk udělá časem přehled co mu vůbec stojí za to číst.
  Dále bych mohl zmínit Váš přístup k zákazníkům/čtenářům, když jsem byl osočen za jednu hrubku v i/y z několika odstavců, kdežto ten co mi odpovídal jí tam sekal jednu za druhou, v článcích se jí nevyhnete taky. Takto bych mohl pokračovat. A to jsem pouze psal konstruktivní kritiku na co si zde stěžuje více lidí, nic agresivního v tom nebylo. Tož k té inteligenci :)

  Petře, děkuju za váš komentář a dovolím si do toho vstoupit. Víte, pokud Coca-Cola prodává Fantu a vy nepijete Fantu ale pouze Colu, pak je nejsnadnější řešení si tu Fantu prostě někupovat. Pokud si ji neustále kupujete a přitom neustále nadáváte na to, že vám víc chutná Cola, pak je otázkou zda je chyba skutečně na straně Coca-Cola company. Co se týká ohánění v podobě čísel, víte nevím co za práci děláte vy, ale my děláme tu co můžete vidět a u nás jsme hodnoceni inzerenty za to, jaký dosah naše články mají a kolik lidí denně/měsíčně/ročně navštíví web. Pokudj ste fotbalista, jste hodnocen za to kolik jste dal gólů, pokud jste útočník. Pokud jste lékař, vašim úspěchem je počet úspěšně vyléčených lidí. Pokud jste zedník, jste hodnocen za to, jak kvalitní jste udělal zeď. My jsme hodnoceni za návštěvnost. Nikdy na jednání se mě nikdo neptal, zda podle diskutujícího Petra, je náš web dobrý nebo není. Vždy se každý ptá na to, jaký zásah bude inzerce u nás mít. A ano, souhlasím s vámi, že občas se něco píše kvůli návštěvnosti, ale to je naše práce. Pokud svoji práci děláme špatně podle vás, pak je skutečně jediným řešením tuto práci nečíst. My ji děláme tak, abychom ji mohli dělat co nejlépe, za co nejlepších podmínek a dokázala uživit všechny, kteří se na LsA podílí.

  Nechápu, jak si někdo ten předraženej krám může koupit. Na svojí cenu tristní sytost. Jediná „výhoda“ je ta, že na našem blbém trhu je to jediná značka co ve velkém podporuje HomeKit a má více produktů. Ale zlatý Lifx…

  Nevím proč jsi tak zamindrákovaný :) Až tam tam někde přímo zmínim apple, tak přijď. Ale teď se bavím zcela o něčem jiném.

  Ale já tě chápu, ono to tvé hovno tady vynikne více, než mezi těma všema hovnama na android stránkách. Někdo potřebuje tu pozornost, to ti nemůžeme mít za zlé.

Vložte vlastní komentář

celý text