Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  mne po tejto aktualizácii výdrž batérie poriadne poklesla iPhone X

  iPhone X a baterie nyní je katastrofa! Procenta mizí před očima a když kouknu do statistiky baterie, tak nejvíce při Ploše a zamčené obrazovce, což nechápu už vůbec a nevím, co s tím. Přes noc, režim letadlo, ubyde i 20%, kdežto předtím třeba 2-3% max.

  Stejný problém jsem řešil na 6S už s iOS 12. Pravdepodobně jsou v konfliktu aplikace které na aktualizaci nejsou připraveny a nerozumí si s ním tudíž dělají bordel. Řešením je buď všehny vymazat a postupně sledovat, které to dělají nebo ještě lépe udělat DFU a postupně přidávat pouze aplikace aktualizované. Většinou to iOS samotný nedělá. Zlobil např. také Whatsapp.

  Díky moc – zkusím to. Nicméně, když potom ta samotná aplikace vydá aktualizaci (jako např. Whatsapp teď), můžu automaticky počítat s tím, že by již bordel dělat neměla?

  iPhone 7 – nárůst baterie o skoro 40 minut? U mně se bohužel s 13.3 ještě vydrž zhoršila – ale tohle je aspoň důkaz, že prakticky nezáleží ani tolik na tom, jestli máte kapacitu baterie 95 nebo 85 procent, jako spíš na chybách v systému – když může jedna aktualizace přinést 40 minut navíc tak je to jenom o kvalitě softwaru – a přijde mi, že ten je co se iOS 13 týče slušně řečeno neuspokojivý.

  No co dodat… nestopuji jak dlouho vydrží, ale jsem v hajzlu z toho ze mám tel.  11pro od 20.10. A baterie je na 98%. Využívám tak normálně, nabízím co druhý den. Zase bude reklamace ach jo.

  Máti má na své stařičké 6tce (aktuálně ios 12.4.4) kapacitu baterie 100%. Né že by telefon nějak drasticky využívala, ale i tak to vypovídá ledacos o měření kapacity v jednotlivých zařízeních. Bral bych s rezervou…

  iphone8 vyrazny pokles a divne su skoky vybijania .. citanie vo vlaku, bluetooth hudba do sluchatok.. zo 100% za hodinu na 65 .. :( .. restart / reset nepomohol .. vypinam aj nemozne .. iPad2018 asi v pohode ale iphohe8 volaco neni s kostolnym poradiadkom

Vložte vlastní komentář

celý text