Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kvalitni audio narpdil od AirPods za dvojnasobek

  Zkoušel jsi vůbec Airpods Pro,nebo je to jen zavist ?

  Dal jsem poslechnout airpody audiofilovi co ma sluchatka za 250 tisic a nepoznal rozdil, takze mas pravdu, jenom zavist

  Zajímavý je že každý váš kámoš má sluchátka za 250 tisíc, jednou hudebník, jednou kamarád audiofil a všichni ta stejná sluchátka… mimochodem sluchátka za 250 tisíc? tak to předpokládám předzesilovač minimálně za 100-150 tisíc, zesilovač minimálně za 750 000Kč a sluchátkový zesilovač tak za 80 000Kč a kabely za cca 20-30 tisíc. Pokud skutečně kamarád nepoznal rozdíl, mohl dát všechny tyto peníze raději na charitu nebo na něco zajímavějšího, než vrazit milion a půl do něčeho, čemu nerozumí…. to jen tak abyste chápal jakou blbost jste napsal. Krásný den

  Krasny sluchatka, co netrci z ucha jako AirPods a jeste navic budou kvalitne hrat, pokud budou aspon tak dobre jako 65t.

  Ale fuj, psát takové věci na LSA je rouhání, tady tě budo Aplíci kamenovat :-D Taky jsem o nich uvažoval, ale už mám AirPody Pro od začátku a nalituji, tak snad baterka vydrží co nejdéle, protože měnit za 2 roky nechci.
  By mě zajímalo, zda ty Jabry budou tak pohodlné jako ty od Apple, protože pohodlnější špunty jsem nikdy neměl.

  Dobrý den, sluchátka jsem vracel v reklamaci, jelikož je tam od výroby chyba. Která je možná softwarová, možná ne. Levé sluchátko každou chvilku na půl až sekundu vynechá zvuk při přehrávání hudby. Při hovorech se to neděje. Podle mne nestíhá datový tok při hudbě. Pravé je totiž master a do levého se data přenáší z pravého :/ Sluchátka zní super, ale výpadky jsou tak protivné, že jsem je musel vrátit. To jen kdyby se někdo rozhodoval jestli tyto nebo jiné.

Vložte vlastní komentář

celý text