Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja teda nevím jestli jsem v tomhle minorita, ale nějaké 5G mě nezajímá. Pokud ten telefon bude vypadat jako na renderech, tak do něj 100% jdu. Už jsem odignoroval všechno od 7 a i tu v podstatě „nesnáším“ (ale už prostě byl potřeba update) – kulatý design se mi nelíbí a navíc mi osobně extrémně nevyhovuje – telefon bez pouzdra nedokážu (v kombinaci s povrchovou úpravou) spolehlivě udržet – klouže padá, takže jediné rozumné řešení je kožené pouzdro.

  Ještě kdyby tak byl o palec menší, tak ho beru a ani mě nezajímá cena…

  iPhone 12 bude fakt tak nechutnej jak na tom obrátku nebo je to trapnej výmysl aby bylo něco v galerii?????!???

  Taky doufám, že to druhé. iPhone s výřezem už nechci nikdy vidět!
  Doufám, že senzory dají do rámu telefonu i za cenu návratu touch ID v displeji.
  Trochu OT, ale nechápu, proč FID nejde na iPhonech naležato? Doufám, že ho schovají do rámu a půjde už konečně i na ležato.

  Nemusí, navíc lepší jeden vrchní rám trošku širší, než odporný výřez, který zavazí, ty jedna hlavo :-D
  btw: Doufám, že i iPhone 12 dostane alespoň 6GB RAM, a do základu paměť alespoň 128 GB, jak mají jiné vlajkové lodi. Apple už je směšný s těmi jejich malými paměťmi (u všech produktů). Platím si sice iCloud, ale mám rád vše i v zařízení, proto vždy kupuji minimálně 256 u mobilu a ostatní iPad min. 512 a Macbook Pro 16 alespoň 1 TB.

  LO, jen si vyhazuj peníze za MBP 16, je to předražená sračka! Za stejné peníze máš několikanásobně lepší a hlavně kvalitnější a použitelnější a výkonnější NB a Hackintoshe si tam taky můžeš hodit ;-)

Vložte vlastní komentář

celý text