Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V čem se toto pouzdro za tři stovky liší od téměř úplně stejných carbon pouzder z Aliexpressu za dva doláče?

  Pokud nekdo pouzije spojeni “temer uplne stejnych”, asi nebude nejostrejsi tuzka v penalu a tudiz je mu zbytecne vysvetlovat, proc si ty z aliexpresu neobjenat…

  Ono pokud mi někdo bude nabízet rádoby karbonový kryt, který je pouze jen designový a karbon to nevidělo ani z vlaku, tak to porovnání je na místě.
  A to je uvedeno i v článku “ I přesto, že se na první pohled může zdát, že je kryt vyroben z karbonu (anebo jemu podobnému materiálu), o karbon se nejedná – ve skutečnosti je kryt klasicky silikonový.“
  Ale to byste musel nejdříve číst a posléze komentovat :) Jenom hlupák by si myslel, že mu někdo dá karbonový kryt za 300..

  Petr: Ja nekde tvrdim, ze mi nekdo nabizi karbonovy kryt za 300? To byste asi musel nejdrive cist a posleze komentovat. O tom, ze za ty penize to karbonovy obal nebude, se snad ani nemusime bavit. A ano, clanek jsem cetl, dokonce az do konce.

  Bambassi pokud napíšeš „Pokud nekdo pouzije spojeni “temer uplne stejnych”, asi nebude nejostrejsi tuzka v penalu a tudiz je mu zbytecne vysvetlovat, proc si ty z aliexpresu neobjenat…“ u článku, kde je recentovaný silikonový kryt s karbonovým designem, tak na to přesně ukazuješ. Protože kvalita mezi tímto za 300 a tím z aliexpressu za 100 bude v tom, že jeden ti přijde do týdne a máš na něj záruku, kdežto tamten ti přijde za měsíc a nějakou záruku máš u zadku.
  Nebo mi řekni rozdíly mezi tímto krytem za 300 a tím z Aliexpressu za 100? Prostě u nás, ale určitě i ve světě, je móda nakoupit v číne za levno a tady to přeprodávat. Nedivil bych se, kdyby to bylo tady stejné.

  myslím, že je lepší koupit obal z pravého kavlaru i když je dražší.

  Kavlaru 🤔 neznám, ale kevlar ano.
  Krom toho, kdyby to byl opravdový karbon tak to na ten mobil nikdo nenasadí.
  A hlavně by to bylo naprosto k ničemu, jaký koliv kryt či obal má sloužit hlavně jako ochrana před nárazem 😉.
  Tak že takováto vrstvyčka silikonu je úplně k hovnu 💩

  překlep se tu nedá opravit, to slaví hlupci triumf.
  stačí na ebay dát do vyhledávače : Carbon Cover Apple iPhone 11 Pro
  Mám ho a je super, nasadí se bez potíží, trochu blbě se sundává. Už mi 2x spadl na kachle v garáži a nestalo se nic. Když se mi to stalo naposled s X bez tohoto obalu, rozbilo se sklo.

Vložte vlastní komentář

celý text