Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skoda ze je to liga sluchatek postizenych kodekem s velkou kompresi

  Ono AAC od apple je lepsi mnohem nez kdejaka sragora ze shotdroidu. Tam je sice Pouzivany kodek, alr mnohem ztrativejsi. AAC od Apple pouziva daleko vyssi bitrate nez napr. Mp3 atd

  Harper: BT kodek AAC je v době aptX HD a nebo přímo LDAC (to jsou ty, které používají shotdroidy jak píšeš) hodně velký průšvih a divím se, že se toho zastaralého dávno překonaného kodeku Apple drží jak … boty. Asi u nich není kvalitní bezdrátový přenos zvuku prioritou. A nepleť sem bitrate mp3 tady se jedná o ztrátový bluetooth kodek.

  A vy si snad nekdo myslite, ze ten lepsi kodek s tema peckovejma sluchatkama poznate? Nechapu kvuli cemu tady vedete takove zabomysi valky. Tyhle sluchatka nejsou zadna hifi zalezitost a je uplne jedno jestli pouzijete AAC, nebo LDAC, nebo primo drat, bude to hrat uplne stejne.

  Nemůžete si přece myslet, že vše, co vyplodí Apple, je ryzí zlato. FreeBuds 3 hrajou určitě lépe než klasická pecková AirPods. Vaz jim sráží nulová spolupráce s iOS. Vlastník iPhonu po těchto sluchátkách tedy zřejmě nesáhne.

  Ryzi zlato ne, ale vetsinu veci maji dotazenych k uspesnemu pouzivani a vice nastavene pro pouziti spustim a frcim. Ne jako ze spustim, nastavim, sparuju, prenastavim, opravim a frcim. Takze tak

  Pane Vajdák to si opravdu nemyslíme. Ale možnost, že by si někdo k iPhonu koupil tohle je tak mizivá, že výraz konkurence je vysloveně nepochopení významu toho slova autorem nadpisu. A není to poprvé.

  Globálně v segmentu bezdrátových sluchátek to jistě konkurence je. Vzhledem k absenci aplikace se produkt pro „applisty“ příliš nejedná. To je ale několikrát zmíněno i v samotné recenzi. Pokud uživatel iOS oželí fakt, že bude mít (snad jen prozatím) sluchátka bez možnosti nastavení gest, titulek je na místě. Snad se shodneme, že u sluchátek jde stále především o zvuk. A pokud máte Apple Watch či jiný trošku chytřejší náramek, který umožní přeskakovat skladby, věřím, že byste Huawei nevytvoření aplikace pro iOS odpustil.

  Jan Vajdák: Mám pocit, že není průšvih ani tak absence aplikace, jako spíš to, že tyto sluchátka nepodporují AAC kodek, takže to frčí s jabkem přes SBC. Pokud to ovšem hraje i přes tento základní kodek s iPhone lépe než Airpods, tak to není pro Apple moc dobrá vizitka.

  „Globálně v segmentu bezdrátových sluchátek to jistě konkurence je.“

  Ani globálně, ani jinak. Aneb platí co jsem naznačil, že nechápete význam slova konkurence.

  Doporučuji autorovi článku, ať si airpody opravdu vyčistí a uvidí, že se hlasitost zvedne o těch 20% a kvalita zvuku půjde taky nahoru. 😅 Vždyť tu síťku máš úplně ucpanou ušním mazem kámo. 🤮😀👍

  apple něco vymyslí, na svoji dobu je to fantastické, a celý svět to zkopíruje a živí se na tom.. čínské šmejdy umí jenom kopírovat..kde byla čína před 10 lety? neuměli vyrobit ani telefon.. chápu trumpa co udělal s cly kvůli číně a souhlasím s ním..

  naštěstí je vidět, že některé věci se jen tak okopírovat nedají.. třeba 3d scan obličeje od xka nahoru.. zatím to nikdo nemá..což je fakt dobře..

  fandím apple .. mám imac, xko, sluchátka, apple tv a je to fakt super..a to sem vyrostl na androidu a  wmobile… prozatím není žadná firma, která má propojený takto eko systém na všechny svoje produkty.. palec nahoru !!!

  Ano ekosystém je super. Se spolehlivostí je to poslední dobou horší, ale pořád oproti konkurenci celkem dobré. Akorát to přenosné audio jim nejde. Zrovna tato sluchátka sice obšlahla design, ale podporují LDAC a nějaký ještě lepší speciální kodek přímo pro Huawei telefony, čímž nechávají Airpods, potažmo Apple s obstarožním nekvalitním BT AAC hodně za sebou.

  Sice mám taky rád apple, ale když už tvrdíš, že někdo něco nemá, tak si o tom zjisti informace. Vážně apple není jediný s Face ID. A to nemyslím ty 2D sračky, ale už i to blbé xiaomi má ten 3D sken.

  Pokud chci jako redakce přitáhnout čtenáře a třeba rozvířit diskusi, nevím proč nezkusit nadpisy pravdivé a přitom mediálně mnohem účinnější. Např:

  „Další trapná kopie AirPods, která je nemůže nijak ohrozit, kolik takových ještě bude?“.

  Takový nadpis je zcela pravdivý a přitom je dostatečně mediálně šťavnatý.

  A úcta znalých čtenářů je zajištěna.

  Je to placena recenze tak to asi tezko😁

  V čem spatřujete lži a manipulace? Možná by postačilo jen nebýt hloupá ovce a kriticky myslet. Myslíte, že jsou Apple AirPods tak skvělá sluchátka (byť první generace je tady s náma už roky), že za stejné peníze nemohou přijít lepší? Probudit se :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější