Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Konkurence je, když existuje možnost, že si mezi dvěma produkty budu vybírat který. To není tento případ. Nikdo si nebude kupovat k iPhonu sluchátka od Samsungu a naopak.

  Hovor za seba Pepo.
  Vcera som vratil airpod pro lebo vacsi hnoj sa po zvukovej stranke snad nedal ani urobit.
  Ked porovnam galaxy bud a apple PRO sluchadka tak to sa ani vlastne neda porovnat.
  Pro hraju na urovni 10e sluchadiel.

  klarion: Každý alespoň průměrně inteligentní člověk ti zaklepe na čelo a automaticky tě má za idiota. Protože kdyby byla i z poloviny pravda to co tady meleš, ty somár, tak by AirPods Pro nebyly nejprodávanější sluchátka a na všech trzích nedostatkové zboží.
  Vydlubej si z uší brynzu a netvrď nám tady, že obloha je černá.

  Tak to bys i ty měl mluvit za sebe. Porovnávat šunty od samsungu a špičky, jako jsou Sony nebo  AirPods pro je čistá schizofrenie androiďáka, co tu prosazuje svou pravdu. Když jsem vybíral sluchátka, za které jsem měl vysolit tolik peněz jen pro to, že jsou to sluchátka, hluboce jsem zkoumal, které si koupit a jediný výsledek (a to mimochodem i spousty recenzentů na YouTube) je, že Sony a AirPods pro se střídají na trůnu. Tak jsem nakonec vybral AirPods pro a jsem nadšen ze zvuku, a to jsem byl ze začátku skeptický, málem jsem koupil Sony, které jsou o chlup lepší v nastavování noise cancellingu, ale mají horší mikrofon než eplácký. Jinak velikostí, skladností a designem jsou  AirPods pro bezkonkurenční. Jo a sorry, zůstaň u těch shitek od samsungu, bo se ti ty eplácký budou chovat na tvém androidím šuntu jako obyčejné pecky, třeba 10e ;).

  Zaujímalo by ma, kedy airpods niekoho striedali na tróne? A boli tam niekedy? Samsung Buds hrajú lepšie ako airpods peckové slúchadlá. Airpods špunty kvalitu dorovnali a možno aj predbehli, ale to už sme v úplne inej cenovej kategórii. Zo Samsung slúchadiel by mohli byť skutočnou rovnocennou konkurenciou len staršie IconX, ale to sú fakt staršie slúchadlá, ktoré nemajú síce aktívne potlačenie hluku, ale majú okrem internej pamäti a v závislosti od verzie iné možnosti (gps, tréner…). Nič v zlom k tým airpods pro. Sú to dobré slúchadlá. Len buďme objektívni.

  AirPods nikdy nebyly kvalitní, o peckách jsem se nebavil, ale tyto Pro už jsou o něčem jiném. A na trůně jsou podle preferencí buďto ony nebo Sony. AirPods jsem vyzkoušel a zavrhnul. Pro mě určitě ne.

  Nejlepší BT sluchátka 2019 podle What Hi-Fi. Vychází tuším od roku 1976. Ne podle JABLÍČKÁŘE cukrouše Damdama.

  1. Sony

  6. Bose

  9. AirPods Pro

  14. Apple AirPods 2019
  15. Samsnug Gear

  Proč ohyzdný, plastový, atd. 9. nebo 14. Apple šmejdy, když můžu mít Sony (6k) nebo Bose (4,5k). Když jsem socka, tak Samsung je slušná volba.

  To je jako vždy realita. 🤣

  Samsung měl opět čas něco rozebrat, okopírovat, místo kvalitních součástek tam narvat ty své korejské šunty … a zanedlouho bude všude reklama jak to umí lépe + levněji. A chudáci, kteří mají placku s Androidem za 3 tisíce budou ještě všude všechny přesvědčovat jaký je Samsung inovativní lídr na trhu a Apple sto let za opicemi.. 😂

  Zas ten fejkovej BM, sakra a já ho tak rád četl! Styďte se, vyštvat ho takto odtud.
  AAP mám už od doby, co je prodávali, jsou to parádní sluchátka, akorát jsem pak zvědavej po roce, co baterka…. Ale neřekl bych, že jsou top a nejprodávanější sluchátka na světě, to je zas něčí vlhký sen :-D
  Nevím, jak to má konkurence pořešené, ale Apple u mě ztrácí body za ekologii, jeho produkty jsou většinou na 1 použití a pak do koše – sluchátka, myslím že taky tablet (pokud se vám dříve neohne)…

  Kvalita zvuku u Galaxy Buds a Airpods Pro již byla nezávisle porovnána:

  https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/11/18/consumer-reports-airpods-pro-maji-kvalitni-zvuk-na-konkurenci-od-samsungu-ale-nestaci/

  Takže radši asi zůstanu u „šuntu“ od Samsungu.

  To ale hlupacikom nevysvetlis.
  Buds su mercedes a apple fabia.

  Tak bych to zrovna neřekl. AirPods Pro jsou skvělá sluchátka – jen cena tomu neodpovídá, ale je u Apple produktů obvyklá.

  Ale jen z přesvědčení něco hanit mi prostě nesedí – mám jak iPhone, tak Samsung a věřte mi nebo ne, oboje zařízení mají své chyby a nedostatky. Nelze s klidným svědomím říct, že Android je sračka a iPhone je best phone ever – to ani náhodou.

Vložte vlastní komentář

celý text