Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Když shrnu své poznatky a zkušenosti, tak nejlepší bankou pro uživatele Apple produktů je Komerční banka. Zde bylo vše prakticky nejrychleji optimalizované a připravené – od optimalizace aplikace pro rozlišení iPhonu X + výřez (což ČSOB trvalo rok a půl) až po Apple Pay. V případě KB ještě jako bonus dostanete číslo účtu na přání bez zbytečné hromady nesmyslných podmínek a požadavků.

  Někteří lidi mávnou rukou a řeknou si že jde ve výsledku o banalitu, ale když někomu trvá téměř dva roky optimalizovat svou aplikaci pro displej iPhonu X, tak jak mu proboha musí dlouho trvat implementace a aktualizace zabezpečovacích prvků a záplat?! ČSOB dnes ve finále vnímám jako zkostnatělý moloch, kterému v řadě případů ujel vlak.

  To sice ano, ale zase jenom o tom to taky není. ČSOB aplikace mi přijde úplně v pohodě, prémiový účet minimálně subjektivně lepší, investiční portál taky dobrý (ale nemůžu srovnat s KB)… Takže pokud to budeme brát tak, že teď už ČSOB všechno v ohledu na Apple má, tak co teda zbývá kromě toho čísla na přání? Ale zase bych souhlasil s tím, že je tam nějaký ten příslib, že pokud bude něco nového u Applu, tak třeba bude KB reagovat rychleji. Nicméně já jsem třeba s ČSOB spokojený, tak bych na ní úplně špínu neházel. Je to možná moloch a banka, která má nějakou historickou zátěž, ale umí v současné době nabídnout zajímavé produkty. A od KB budu odcházet, jak mi skončí fixace na hypo. Za těch 5 let mi nedala důvod chtít jí používat dál.

  Byl jsem nadšený když jsem viděl tento článek a hned jsem to zkusil.
  Ale nefunguje to. Říká to, že karta nebyla přidána.
  Nevíte co dělám špatně?

  Na Slovensku ešte stále nič. Pred nedávnom som sa pýtal infocentra, že kedy spustia apple pay a oni mi už ale 7 mesiacov odpisujú stále to isté, že priebehu niekolkých mesiacov to spustia.

  Tak slováci ako ste si už všimli na stránke zive.sk čsobka spustí apple pay v druhej polovici tohto roka a mám bližšie zdroje, že možno už na prelome apríl máj ale skôr to vidim až na koniec mája. Pekný deň

Vložte vlastní komentář

celý text