Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  že by něco na způsob Android beam přes NFC? Tam to lítá celkem hodně rychle, zkoušel jsem přenýst 1.2GB film a bylo to do 40s přenesený do druhýho telefonu

  Tech 40 sekund je hoooodne nadnesene cislo ;) nech si ty pohadky ;)
  Pokud to jde skrze NFC, tak jen na pocatku v ramci otavreni “spojeni” Pak to jde pres BT/wifi podle velikosti souboru ;)

  No ono pokud premyslis v omezenych mantinelech, pak je to nadnesene. Nicmene muze se jednat o uplne novou technologii, ktera prinese drive nemyslitelnou rychlost

  Android Beam je uplne nova technologie? ;)
  Promin, ale takove rychlosti dava zatim 5G sit. V realnem provozu to je myslim nejakych 300-500 Mbit (tohle myslim bylo v Monaku).
  Takze opravdu tech 40 sekund na 1,2GB dat je nadnesene?

  Jakej Android Beam? Nespletl sis stranky?

  Rikam, ze ta technologie neni ani predstavena a ty uz vis, na jakem principu bude fungovat, vid? 🤦‍♂️

  2 Achjo: kdybys lépe četl komentáře jak jdou po sobě a nereagoval jen na polsední post, tak zjistíš, že to byla reakce na příspěvek od Bjørn/10. 12. 2019 15:22 ;-)

  Ti diletanti z Applu by namísto šaškáren s patentama, přenosem dat, které nejsou ani schopni zajistit, atd. se obratem měli věnovat tomu, jak eliminovat dopady jailbraku(checkra1n) ohrožující širokou paletu iP!!!!
  Fakt se divím, ze někdo jeste uvažuje o koupi předražených Apple produktu s tak fatalnimi chybami a nekvalitou!!!
  Nekvalitní smejd za 5k je stále smysluplnější transakce než za 30k!!

  Nenapsal bych, že něco vymysleli ale jen, že se snaží zdokonalit to o čem se už vědělo jak funguje ale realizovat to v praxi nešlo pro svoji chybovost.

  Dnes jsem četl, že Apple jedná na Thajwanu o nákupu technologie pro čtečku otisků prstu v displeji pro IP12 :))) Není pochyb o tom, že Asie jablečnému gigantovi je opravdu o generaci technologicky vzdálena.

  Hnujavej se od usa součástek už odstřihl dobrovolně a rád ale kdyby z Asie přestaly chodit součástky do USA, mohli by iphone skládat maximálně z lega :) To by měl někdo Trumpovi povědět ale kdyby mu to řekli, hned by ho vyrazil. Pač Amerika first :)

Vložte vlastní komentář

celý text